Skocz do zawartości

Doczytywanie i miganie tekstur na kartach radeon


Recommended Posts

Witam.

 

Od pół roku mam problem z grafiką w większości gier na moim radeonie 6950 windforce 1gb. Obiekty doczytują się i migają wkurzająco. Problem zaczął sie jakieś dwa miesiące od kupna karty.

Instalowałem już wiele sterowników i nic nie pomogło.

 

Ostatnio zawiozłem komputer do serwisu i karta nie miała żadnych uszkodzeń. Najciekawsze jest jednak to, że podpięli tam innego radeona, na którym problem też występował zaś na geforce wszystko ok. Przyczyna leży więc po stronie producenta i chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakaś poprawka na te błędy.

 

Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

większość gier ? na przykład jakie tytuły ? jeśli to nie jest wina twojego egzemplarza karty tylko radeonów może masz coś z systemem ? skoro inne sterowniki nie pomagają może masz inne programy które coś knocą ? kartę podkręcałeś ? nie przegrzewa się ?

Link to post
Share on other sites

Płyta główna ta sama i pewnie nie uszkodzona bo jak pisałem zawoziłem już kilka razy do serwisu a tam powinni to sprawdzić.

Podpinali też geforce i wszystko było ok. Takie miganie i doczytywanie tekstur napewno nie jest normalne bo czasem aż cholery idzie dostać.

Link to post
Share on other sites

Żadne zmiany ustawień w sterownikach nie pomagają. Wysłałbym karte na gwarancje ale kłopot w tym że takie problemy mam tylko ja i wątpie żeby ją przyjeli. Wogóle ja mam problem z radeonami i chyba nie pozostało nic tylko zainwestować w geforca.

Link to post
Share on other sites

Mam karty zielonych, migotanie tekstur występuje w grach takich jak :

Gta 4: migotanie i doczytywanie

Skyrim i wszystkie gry oparte na silniku Obliviona: migotanie

Rage: migotanie i doczytywanie w szczególności

Dotyczy to zazwyczaj gier z dużym otwartym światem i specyficznym silnkiem, nie doszukuj się winy w radeonach, tylko i wyłacznie dali ciała producenci gier.

Osobiście nie zwracam na te pierdoły uwagi :)

Link to post
Share on other sites

Ustaw niską rozdziałkę poniżej 1280x980, wyłącz aa i powiedz czy problem nadal ma miejsce..

 

Dziwne bo u mnie na wyraźnie słabszej karcie nie mam problemów z migotaniem tekstur %-) . Może trafiłeś na jakiś failowy egzemplarz. A wgl to wrzuć jakiegoś screena ;)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Mam karty zielonych, migotanie tekstur występuje w grach takich jak : Gta 4: migotanie i doczytywanie Skyrim i wszystkie gry oparte na silniku Obliviona: migotanie Rage: migotanie i doczytywanie w szczególności Dotyczy to zazwyczaj gier z dużym otwartym światem i specyficznym silnkiem, nie doszukuj się winy w radeonach, tylko i wyłacznie dali ciała producenci gier. Osobiście nie zwracam na te pierdoły uwagi :)

To ile masz tych kart zielonych że na każdej występuje migotanie textur :?: Nie chodzi o to by pisać brednie dla równowagi tylko o to by pomóc użytkownikowi rozwiązać problem :majty: Znając życie to nie miałeś do czynienia z żadną karta od NV,a że gulem szarpie to trzeba coś napisać :P Niestety,ale migotanie textur na kartach AMD to nie nowość :(

 

 

 

 

 

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...