Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z tego co się wczoraj dowiedziałem 2.0 jest nic nie warte gdyż wszedł nowy dashboard a co do LT 3.0 to samo + dochodzi koszt płyt i NOWY NAPĘD czyli koszt 150zł { 20 płyt 100zł } czip znalazłem na FAT, a jeśli o mnie chodzi nie ja przerabiam konsole tylko kumpel.Ja mam swojego PC'ta swoje gry (oryginalne) pozdrawiam.

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

To gdzie wy te płyty kupujecie :P Verbatimy kupuję po 2,50 za sztukę :P Jak piszę - można przerobić chipem ale to nie jest bezpieczne Online więc dla mnie lipa taka przeróbka a maszynka do wgrywania LT kosztuje 20-30zł i masz święty spokój - masz online i bulić nie musisz komuś za każdym razem jak wyjdzie nowa wersja. Zresztą, wystarczy tylko raz jej użyć żeby sczytać klucze. Później każda przeróbka na nowszą to 5 minut roboty :D

Link to post
Share on other sites

No nie zgodzę się z tobą, po pierwsze nie wiem gdzie ty kupujesz dwu warstwowe płytki za 2.50zł na pewno dadzą nowe zabezpieczenia więc kto ma LT 2.0 może sobie pomarzyć o zagraniu w Max Payne 3.Jak napisałeś każda następna przeróbka, to każde następne złotówki i kolejne jeżdżenie czy wysyłka.RGH jest dożywotnie, każda następna gra bd działać pod RGH nie ważne z jakim zabezpieczeniem.Po za tym o ile mi wiadomo net po tej przeróbce jest za free nie ma **** żeby Cie zbanowali.Nowsze gry wymagają już tylko LT 3.0 więc kolejne pieniądze i to nie małe lecą na napęd :/ Kumpel ma kolekcje 70 płyt każda średnio 6.00zł = 470 zł na płyty to ja już wolę Pena za 40zł 8GB i jazda z tym, ponadto płyty się rysują a w późniejszym czasie niszczą niestety, zaś Pen nie, no chyba że komuś się na prawdę nudzi :)

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mam maszynkę, mam lt 3.0

Po za tym o ile mi wiadomo net po tej przeróbce jest za free nie ma **** żeby Cie zbanowali.

Pokaż mi gdzie to jest napisane.

 

Nowsze gry wymagają już tylko LT 3.0 więc kolejne pieniądze i to nie małe lecą na napęd :/

Jaki napęd ? O co Tobie chodzi ? Mam probe i przerabiałem już 3 razy swojego sam a probe kupiłem na alegro za 25zł :D

Mam LT3.0 mogę grać bezpiecznie online. Wszytko śmiga jak należy. A płytki kupuję w sklepie w takiej cenie. Jak nie masz u Siebie to na alegro: Verbatim - 40zł za 10 sztuk to do XGD3 albo inne do gier bez XGD3 11 sztuk za 18 zyla.

Link to post
Share on other sites

Więc co do RGH- "Możliwości , praktycznie nieograniczone i M$ już nie ma szans sie przed nią zabezpieczyć...Odpowiednio spreparowaną konsole możemy już traktować jako pełnoprawny komputer, zostały zdjęte z niej wszelkie zabezpieczenia co daje nam możliwość uruchamiania nie podpisanych przez M$ aplikacji...Co do bana masz 100% rację ale:... jest jednak jest też opcja zwana xlink jest to tzw. hamachi dla konsol można grać tylko w gry posiadające system xlink. Co do płyt: Owa modyfikacja pozwala na podłączenie dowolnego dysku twardego o pojemności do 2TB i uruchamianie z niego gier i innych aplikacji aplikacji. Sam proces uruchomienia gier nie wymaga płyty, gdyż możemy je startować z pliku rozpakowanego pliku .iso (najpopularniejszy format obrazów dysków CD/DVD/BR) lub poprzez dwukrotnie naciśniecie pliku .xex jak na zwykłym komputerze stacjonarnym. No i ogół: Jeśli na prawdę chcemy by nasz Xbox rozwinął skrzydła ta modyfikacja jest do tego kluczem. Więcej na ele.czarodziej.

Tak więc, tym postem proponuję zamknąć ten temat, w sumie miał on dotyczyć tylko ceny przeróbki ale na tym forum jak zwykle krótki temat przeważnie nie jest na temat i rozrasta się na kilka ładnych postów, (@up dział sprzedam-tam to dopiero są jaja) ale kończąc tą debatę podziękowania dla Dementor'a który ograniczył się do 1 konkretnej odpowiedzi, pozd. i oczywiście +.

Temat można zamknąć.

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...