Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - ósma edycja


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

 

Po niemałym opóźnieniu czas rozpocząć ósmą edycję naszej akcji ulepszamy sprzęt benchmarkowców.

 

Aby wygrać wystarczy zebrać jak największą liczbę głosów. Czytelnicy benchmark.pl mogą oddawać swoje głosy na użytkownika na specjalnie przygotowanej stronie. Wśród 10 użytkowników, którzy zbiorą największą ilość głosów, redakcja benchmark.pl wybierze zwycięzcę USB 8.0. Przy wyborze zwycięzców będziemy brali pod uwagę osoby, które udzielają się w łamach serwisu benchmark.pl

 

W jaki sposób? W zasadzie dowolny. Komentarze pod artykułami, posty na forum czy mini-recenzje - wszystko się liczy. Zapraszam zatem do zgłaszania swoich kandydatur. Jak zawsze głosować można w otwartej ankiecie, która wystartuje zaraz po opublikowaniu tekstu na stronie.

 

Ankieta w której można głosować w siódmej edycji znajduje się tutaj:

http://www.benchmark.pl/ankiety/ankieta ... cja-8.html

Link to post
Share on other sites

A co z G.R.U.P.E. i innymi organizacjami ;) Mogą forsować swoich kandydatów do TOP-10 :/:P

 

Zapraszamy do głosowania mającego na celu wyłonienie zwycięzcę kolejnej, VIII już edycji konkursu "Ulepszamy sprzęt benchmarkowców", której to sponsorem jest firma Sapphire oraz AMD.

A wiadomo już jaki będzie budżet :D:?:

EDIT:

Komputer zwycięzcy głosowania zostanie zmodernizowany o następujące elementy...

:?::?::P Tak to jest jak się całości nie czyta :rotfl:
Link to post
Share on other sites

Czytelnicy benchmark.pl mogą oddawać swoje głosy na użytkownika na specjalnie przygotowanej stronie. Wśród 10 użytkowników, którzy zbiorą największą ilość głosów, redakcja benchmark.pl wybierze zwycięzcę USB 8.0

Czekam na temat :?: stronę

A co z G.R.U.P.E. i innymi organizacjami :rotfl: Mogą forsować swoich kandydatów do TOP-10

Się ruszą w końcu...
Link to post
Share on other sites

również witam

nareszcie, myślałem, że cały bench się już nie doczeka USB8

ale z drugiej strony tak przypuszczałem, że to tylko kwestia czasu kiedy taki temat zostanie założony

ale co prawda to prawda, trochę mało info w pierwszym poście...

ja mam np. takie pytanie - jakie są kryteria wyboru osoby przez redakcję z tego TOP10 użytkowników z największą liczbą głosów

i czy np. jeśli będzie TOP10 w +/- takiej postaci:

user 1 - 500 głosów
user 2 - 100 głosów
i pozostali tak 50 - 100 głosów
to czy będzie to miało jakiś wpływ na to kto zwycięży :rotfl:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zgłaszam swoją kandydaturę ! Ja jestem mało wymagający chciałbym tylko procesor i mobo. Pozostałe komponenty kupiłbym sam ze swojego skromnego budżetu. Za resztę kasy niech benchmark.pl zorganizuje jakąś imprezkę dla użytkowników. Po wygranej służę testami nowego sprzętu typu Core 2 Quad vs Core I7 :?:

 

Chce ktoś na mnie zagłosować :rotfl:

Link to post
Share on other sites

sebool ale co to zmienia że masz intela?

To, że bym musiał zmienić cała platformę a to wiąże się poniekąd z kosztami :rotfl:

 

//EDIT//

 

Sorry _nick_ nie zauważyłem, że na samym dole ankiety jest napisane o jakie elementy zostanie zmodernizowany komputer :?: w takim razie mogę się zgłosić czemu by nie :?:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...