Skocz do zawartości

samsung galaxy s 2 czy coś innego (zakup)


Recommended Posts

witam

chcę zakupić smartphona zastanawiam się nad galaxy s 2 rozważam również poczekanie na glaxy s 3

co o tym myślicie

a jak nie galaxy s 2? to co? w podobnej cenie

będę urzywał go do internetu wifi + 3g/4g a może nawiet w przyszłości LTE i oczwiście GRY

 

za pomoc daję ++++

Link to post
Share on other sites

Na Twoim miejscu nie czekałbym na sgs3, ponieważ samsung nawet oficjalnie go nie zapowiedział, więc nie wiadomo jak długo musiałbyś czekać. Sgs2 jest na tyle dobrym, a raczej bardzo dobrym telefonem, że warto udać się do sklepu i po prostu go kupić ;) Pozdrawiam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bierz bez zastanowienia mam go od pół roku ( za granicą służył mi jako biznesówka i sprzęcik do gier...) Teraz bardziej jako telefon i kontakt z ludźmi których nie mam w zasięgu komunikacji miejskiej :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Popieram. SGS II jest świetnym telefonem (mam od ponad pół roku). SGS III jeśli się pojawi, będzie obarczony podatkiem od nowości, więc żeby kupić go w rozsądnych pieniądzach będziesz musiał dobrą chwile poczekać. A jeśli kupisz sprzęt niebrandowany, masz już ICS 4.0 :) Polecam II

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ciężko znaleźć alternatywę dla SII. Nawet nowszy Nexus poza wyższą rozdziałką nie ma nad nim przewagi. Jedynym konkurentem może być nowe dziecko Sony czyli Xperia S (nie arc S). Jak Ci się nie spieszy poczekaj na recki owego dziecka. Jeśli wolisz dokonać zakupu teraz, to najlepszy wybór. Co do tego LTE - obecnie telefony na rynku nie mają modułów LTE, więc z tego sobie akurat w SII nie pokorzystasz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja to samo myślę co reszta kolegów z góry. Galaxy S II pomimo iż nie najnowszy to nadal jeden z najlepszych telefonów na rynku. Możesz też poczekać(przy okazji dozbierać kasy) i kupić Galaxy Nexus :P (ekran HD, który zjada Retine od iPhone'a)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

będę urzywał go do internetu

:)

 

Bierz SGSa II, flagowy model Samsunga, z czystym sumieniem polecam, sam go używam i do dziś nie żałuję ani złotówki którą na niego wydałem. Jeśli bardzo byś chciał może na amazonie udałoby Ci się kupić model wypuszczony na rynek amerykański właśnie z wbudowanym LTE - http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxysiilte/ .

 

Ewentualnie może zainteresuje Cię Samsung Galaxy Note - http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxynote/ ?

Link to post
Share on other sites

@karon

Jak myślisz? SGS III bedzie udany, czy tym razem coś spier*olą, w sumie nie wiem czy jest lepszy telefon od SGSa II, chyba że wymyślą pojemniejszą baterię :), no i ja słyszałem że cena ma być w okolicach iphone 5?

Link to post
Share on other sites

@karon Jak myślisz? SGS III bedzie udany, czy tym razem coś spier*olą, w sumie nie wiem czy jest lepszy telefon od SGSa II, chyba że wymyślą pojemniejszą baterię :), no i ja słyszałem że cena ma być w okolicach iphone 5?

Myślę że będzie fajny, ale wątpię czy go kupie bo sgs2 przy otwartych 4 grach mi nie zacina (najwyżej go podkręcę) :D;) a większej mocy mi nie trzeba.
Link to post
Share on other sites

Królowała na rynku Telefonów, nie smartfonów. Nie nadąrzyła wg. mnie po prostu.

please, a nokia n95 to co było?

W ogóle seria N to były jedne z pierwszych smartfonów, ale cóż Symbian odszedł do Lamusa, a eksperyment N900 z MeeGo się nie udał (trochę szkoda tego ostatniego).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...