Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Mam taki problem jak na zalaczonym ss:

http://fotoo.pl//out.php/i153065_imag0155.jpgCzy to oznacza ze moja karta sie beni ? kiedys mialem tak z jakims pasywnym modelem nvidi ale nie pamietam jakim.

Taki motyw ukazal sie juz drugi raz, a pierwszy raz wyskoczylo jakies 2 miechy temu cos takiego.

No i jak to wyskakuje to oczywiscie sys sie zwiesza.

Tu akurat wystapilo to po cod4, wylaczylem gierke i dostalem zwieche. Akurat tu sie chyba nie ma co przegrzewac. A za pierwszym razem bylem poprostu w przegladarce i tez wyskoczylo.

 

Any idea ?

 

Specyfikacja:

karta graf gtx560ti hawk

sys win 7 professional

pl gl ga-x58a-ud3r

rem 6gb corssair

zasilacz chiftec 650W

 

Jezeli zdjecie sie nie wyswietla to tu jest odnosnik: http://fotoo.pl//out.php/i153065_imag0155.jpg

Edytowane przez bswilku
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie grzeje się, nie zakurzona, nie przenosiłeś czasem budy i mogłeś coś obluzować ? W budzie wszytko stabilnie dobrze podłączone ? Wyjmowałeś ją i wkładałeś dalej się tak dzieje ? reinstalacja sterów/systemu nie pomaga ? Sprawdź tą checklistę jak jest dalej lipa to ja mam tylko jedno wyjście - gwarancja.

Link to post
Share on other sites

1. nie grzeje

2. nie zakurzona

3. przekladalem i spr czy dobrze siedzi

4. stabilnie podlaczone

5. stery najnowsze i nawet proba powrotu do starych nic nie dalo

6. system reinstalowalem tak sie sklada akurat po tym pierwszym pokazie kolorow, tak akurat trafilo

 

Temp podczas grania w akurat ww. coda4 nie przekracza 50 stopni

 

i to chyba wszystko

 

 

huehue a to akurat inna bajka, jestem starym afnatykiem DB ;P, i tez mysle zeby ja na gwarancje wyslac ale to znowu zejdzie ze 2 tyg jak nie wiecej :/ eh

Edytowane przez bswilku
Link to post
Share on other sites

Ja mam karte Asus 550 Ti i identyczny problem. U mnie pojawiło się to po zmianie sterowników na najnowszą wersję. Obraz robi sie taki jakiś różowy wszędzie pełno atrefaktów, słychać pojedyncze pikniecie co jakis czas (chyba sygnał z biosu) i za chwilkę bluescreen, po resecie jest wszystko ok. Problem wystepuje, co najciekawsze w idle, ostatnim razem jak przeglądałem internet. W gry ostatnio nie grałem to nie wiem czy też tam to wystepuje. Test w OCCT ok, temperatury w normie. Wersja sterowników Nvidi 296.10.

Edytowane przez dyjo1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

mam taki sam problem :(

pojawiaja sie artefakty sporadycznie w czasie ogaldania filmow na stronach internetowych

jednego dnia wogule drugiego co godzine random totalny

zawiozlem swoja karte do serwisu po tygodniu dostaje sms ze jest do odbioru

odbieram a tam burak mowi mi ze nic nie znalezli i napisal ze nieuzasadniona rekalmacja

pokazywalem wczesniej zdjecia itp

co mam teraz zrobic ?? najlepiej jakby ta gowniana karta sie rozsypala i artefakty byly caly czas ale jak to zrobic ?

albo co moge zrobic z serwisantami ? podac ich do sadu ? ;)

karta gtx560 ti msi

Link to post
Share on other sites

przynajmniej torrenta mogłeś schować :P Ty Dragon Ballu ,karta na gwarancje

Ja osobiście używam qTorrenta do przesyłania ze znajomymi plików zdjęć prac itp... tak więc o co chodzi a każdą grę z pulpitu mam albo w pudełku albo pobrane z Gog'a Steam (tu szczególnie) Games for Windows Orgin itp.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...