Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zestaw 3000 do 3500 - podzespoły

zestaw Intel Core AsRock Radeon Wirtualizacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarRoDk

JarRoDk
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 19 marzec 2012 - 14:03

Planuje kupić podzespoły do komputera. Nie potrzebuje monitora, dysków, jedynie co brakuje mi to wasze zdanie. Mój budżet to 3,500 ale chciałbym wydać 3,000. Komputer ma służyć do programowania lub do gier Diablo 3, SC 2, Guild Wars 2, Assassin's Creed. Chciałbym używać również Wirtualizacji aby móc kombinować z różnymi systemami operacyjnymi wiem, że już wtedy nie będę mógł korzystać w pełni z karty graficznej ale raczej wtedy chodzi mi o procesor/ram a nie o grafę. Xeon pewnie nie wchodzi w rachubę bo jako system gospodarza będę miał Windows 7 a nie WmWara lub Citrix'a. Chce po prostu korzystać z VirtualBox'a oraz z VirtualPC.
Myślę, że może dałbym się skusić na dysk SSD, chociaż nie wiem czy się opłaca skoro mam 4 dyski SATA wolał bym wydać na grafę/procesor więcej. Mam telewizor 42 cali, Full HD ovcourse HDMI. Myślę, że 16 Gb ramu wystarczy, płyta AsRock bo często tu polecacie. Obudowa tak naprawdę miałem 3 i każda miały wady, które mnie denerwowała, bardziej zależy mi na używalności niż na wyglądzie.

Myślałem o:
Procesor: Intel Core i5-2500K ( i7 podobno jeszcze za drogie )
Płyta: AsRock P67 PRO3 B3
Ram: 2 x Kingston 8GB
Wentylator: SilentiumPC
Grafa: Radeon HD 7870
Zasilacz: OCZ ZS 650W
Obudowy: nie mam pomysłu
  • 0

#2 Arved

Arved
  • For the king, for the king, for the sake of Skyrim!

• 1273 postów
  • Miejscowość:Świebodzice
  • 3DMark 06:25767

Napisano 19 marzec 2012 - 14:08

Bardzo ładny zestaw, ale z kartą poczekałbym jeszcze trochę na GTX 680 (jeśli okaże się nieopłacalna to może cenny innych spadną). Co do obudowy polecam http://www.morele.ne...silacza-352434/ . Dysk SSD na system fajna sprawa, dużo przyśpiesza pracę win.

Użytkownik Arved edytował ten post 19 marzec 2012 - 14:09

• 1
I've never said that you are not good at what you do
It's just that what you do is not worth doing

#3 JarRoDk

JarRoDk
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 19 marzec 2012 - 14:24

Bardzo ładny zestaw, ale z kartą poczekałbym jeszcze trochę na GTX 680 (jeśli okaże się nieopłacalna to może cenny innych spadną). Co do obudowy polecam http://www.morele.ne...silacza-352434/ . Dysk SSD na system fajna sprawa, dużo przyśpiesza pracę win.

Grafka - czyli nie Radeona ?.

Ta Rozumiem, z tym dyskiem ale czy ja naprawdę potrzebuje szybkiego startu i szybkiej pracy przy mieleniu dysku, jeśli wiedział bym jakie już części zamówić to dokopię sobie, jeśli coś zostanie.

A obudowa zacna, takie zaczepy miałem w poprzedniej były genialne. Tylko tu widzę bardziej zgrabne. Tylna ścianka otwierana z przykręconą płytą główną ?.

Użytkownik JarRoDk edytował ten post 19 marzec 2012 - 14:26

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zestaw, Intel Core, AsRock, Radeon, Wirtualizacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych