Skocz do zawartości

Czy karta nvidia GTX 560 będzie kompatybilna z moim sprzętem?


Recommended Posts

procesor- Intel 2 Quad Q8200 2.33 Ghz

kompatybilna tak , ale do tego procka na stock zegarach najrozsądniej jest dać HD4850 GDDR5 , choć i w tym przypadku przydałoby się troche podkręcić cpu

 

gdybyś wykręcił cpu do ok. 3.3Ghz to można by pomyśleć o HD6850

 

 

najlepiej najpierw sprawdź do ilu uda ci się wyżyłować cepa , a później kupuj gpu

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jest już tak blisko serii 600,że może warto poczekać jak chcesz nvidie;). Nie wiem z jakiej karty się przesiadasz ale z tym zestawem mimo ,że nie wykorzystasz w pełni tej karty to będziesz miał komfortową rozgrywkę w wielu grach. Grafikę zawszę przełożysz do nowego zestawu więc warto może kupić coś o dobrej relacji cena/wydajność szczególnie jakbyś planował zmianę platformy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hm, przeczytaj to, przesiadałem się z tej samej platformy i tu możesz mniej więcej zobaczyć jakiego przyrostu wydajności w grach możesz się spodziewać http://forum.benchmark.pl/topic/42560-nowa-karta-graficzna-do-starszej-konfiguracji/page__fromsearch__1

jeśli to gry Cię interesują .

 

Zasilacz do wymiany jak na moje oko do kart pokroju 560, szczególnie jakbyś się zdecydował na podkręcanie procesora.

 

Jeśli masz XP to przydałoby się też system zmienić do takiej karty...

Edytowane przez mithi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak, szczerze powiedziawszy to właśnie o gry mi chodzi, konkretnie o BF3, którego obecnie ścina mi nawet na niskich detalach. :/

Mam Viste, więc z systemem jest raczej ok(7 na razie nie zamiaruje kupować :) ).

Co do podkręcania procka, to nigdy nie próbowałem, ale wezmę się za to i zobaczymy co wyjdzie :P

Generalnie dzięki za odpowiedzi ^^

Link to post
Share on other sites

w rozdzielczości 1980 x 1080

w tej rozdziałce ciężko będzie pograć na twoim Q8200 2.33 Ghz w BF3 , musiłabyś chyba wyżyłować procka do ok. 3.8-4.0 GHz + jakiś HD6870 , no i detale na High , bo w Ultra to nawet najmocniejsze konfigi miejscami potrafią dostać zadyszki

Link to post
Share on other sites

Jak pomogliśmy strzel nam po plusiku;). Zasilacz też możesz kupić jakiś porządniejszy ,zależy jaki budżet na wszystko masz, myślę ,że OCZ ZS Series 650 będzie dobrym wyborem do 250-300zł ;) ,ja taki posiadam i jak na razie jestem z niego zadowolony, nadwyżka mocy może się kiedyś przyda;), no chyba ,że mniejszy budżet to coś na styk kupować z lekkim zapasem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...