Skocz do zawartości

Recommended Posts

wiem - tylko zamiast £33 płaci się £44 a to spora różnica - nie kupuję drogich gier zaraz po premierze bo uważam że ceny są brane z kosmosu. dla diablo robię wyjątek (drugi w moim życiu, pierwszy był GOW:GoS na PSP) ale chcę zminimalizować mimo wszystko koszty. Chyba i tak kupię bo 33 funty to raptem 165pln a jakoś super bardzo nie jest mi potrzebna wersja polska to w końcu tylko slasher nie rpg :)

Link to post
Share on other sites

za te 11 funtów mogę sobie kupic coś innego. po prostu chodzi o zasady a dla mnie 44 funty za grę to jest przegięcie. do tego płacić tyle u twórcy i jeszcze za dystrybucję drogą elektroniczną. to jest nie moralne. może jak kupujący zaczną na to zwracać uwagę to wydawcy troszke przystopują z cenami.

 

ps. taniej wychodzi kupic grę na dvd! gdzie tu sens i logika?

Link to post
Share on other sites

Klucze można już kupić od dawna za pomocą annual pass jak sam to zrobiłem.Kupujesz prepaid do wowa za 160zł~ na rok i DB3 dostajesz za darmo.

Ze swojego konta już mogę ściągnąć klienta gry.

 

Dodam ,że kolega carroarmato miał rację i można ściągnąć klienta w dowolnym języku z BN net

Edytowane przez Mizuro
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie!

 

Dziś rano odebrałem swój egzemplarz gry ze sklepu,i chciałem się podzielić pierwszymi wrażeniami z gry,i poznać wasze opinie, jeśli ktoś też już posiada grę.Według mnie gra mimo obaw jest całkiem dobra, troszkę na początku zraziła mnie grafika,spodziewałem się czegoś ładniejszego i wyjątkowego,a dostaliśmy tylko średniaka jeśli chodzi o grafikę.Ogólna rozgrywka bardzo przyjemna,sporo nowych smaczków,ale nie będę spojlerował tym co jeszcze nie grali :)Muzyka? Podnieśli poprzeczkę jeszcze wyżej niż 2ga część, naprawdę wpada w ucho,a głosy postaci i inne efekty tez konkretne,po godzinie grania,coraz bardziej wciąga,a przyznam się ze kupiłem ten tytuł tylko dlatego ze to DIABLO III nie nastawiałem się ze będe jakoś hardkorowo w to szarpał,ale gra ie bardzo przyjemnie szczególnie jak grasz z kumplem :) i fabuła wciąga,ja od siebie grę polecam,i chciałbym poznać wasze opinie na temat gierki,co wam nie pasuje,co się podoba itp.

 

Pozdro :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ja swój egzemplarz zakupilem o 10.02 rano. o 10.03 już nie było kolekcjonerek.

15 szt. z Mediamarkt i 10 szt. z Saturn wyprzedało się w kilka minut.

 

Moja jeszcze nie rozpakowana czeka w baganiżniku na koniec pracy... :)

 

http://dl.dropbox.com/u/69868438/550560_10150842969713473_545718472_9927269_695378464_n.jpg

Link to post
Share on other sites

aa czyli grafika do duoy?

Nie wiem co to...

Skoro oceniasz gry na podstawie grafiki to pewnie również filmy. Jesteś wymarzonym konsumentem wytwórni filmowych i twórców gier.

 

"Po co fabuła, dialogi na poziomie, jakieś wątki poboczne? Ładnie ma wyglądać, reszta się nie liczy"

Link to post
Share on other sites

odniosłem się do pierwszego postu który się rozżalał nad grafiką w grze :P

a co do dupki to wiadomo że ładną trzeba wybrać

lecz w naszym kraju jest tych ładnych dupek coraz mniej

pojawiają się kobiety typu "wpiepszam hamburgery całymi dniami' krótko mówiąc kobiety mućki :P

Warszawa i Poznań trzymają poziom ale jak byłem w Krakowie to przerażenie w oczach :D

Edytowane przez johnsheppard
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...