Skocz do zawartości

Recommended Posts

Właśnie sprzedałem Z-5500 na rzecz kina domowego do salonu :) I tu rodzi się pytanie - jakie głośniki (2.0!!! już mam dość dodatkowych klocków w jednym pokoju) warto kupić do kompa ??? Jak już mam wydać kasiorę na jakieś niskobudżetowe pierdziawki to niech to będą pierdziawki z klasą :D

 

Za pomoc dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Cena nie gra roli - chodzi mi o polecane modele głośników w danej klasie cenowej.

A tego microlaba juz sobie sprawdzam na necie :).

 

EDIT: racja - za duże na biurko ale ciekawa propozycja. Dzięki

Edytowane przez Powah
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz mieć jakość dźwięku to amplituner + kolumny 2.0. Nic innego dobrze nie zagra. Jak komputerowe to pozostają Ci tylko jakieś marne Logitechy - są mniejsze ale i jakość dźwięku również nie stoi na wysokim poziomie. Cokolwiek nie kupisz z tanich zestawów 2.0 do kompa to wszystko zagra słabiej jak Z-5500. To również miej na uwadze :)

Link to post
Share on other sites

@Dementor

 

Tak z ciekawości zerknąłem i mi się zachciało tych microlabów. Ładna sprawa...

 

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Recenzja_kolumn_microlab_Solo7c-1944.html

 

Patrzę na ten test i wychodzi na to że przez ostatnie ponad 2 lata cena poszła... sporo do góry :/

 

A do autora to zestaw 2.0 Gigaworks t40 gra ładnie.

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz mieć jakość dźwięku to amplituner + kolumny 2.0. Nic innego dobrze nie zagra. Jak komputerowe to pozostają Ci tylko jakieś marne Logitechy - są mniejsze ale i jakość dźwięku również nie stoi na wysokim poziomie. Cokolwiek nie kupisz z tanich zestawów 2.0 do kompa to wszystko zagra słabiej jak Z-5500. To również miej na uwadze :)

A po co mu amplituner jak ma już dobrze źródło ?Jako sygnał z Xonara nada się znakomicie, lepiej do tych tanich amplituderów z allegro. Niech tylko dokupi odpowiedni wzmacniacz stereo i kolumny. Będzie miał wypas jak trafi na dobry sprzent.

 

Niech tylko nie kupuje żadnych drogich Logiplasyków czy Kretonów, do tej karty warto coś porządnego podłączyć.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

Patrzę na ten test i wychodzi na to że przez ostatnie ponad 2 lata cena poszła... sporo do góry :/

I tak i nie :) Spójrz tutaj, cena była jeszcze niższa, właściwie wtedy były to fajne głośniki za naprawdę śmieszne pieniądze (cena/jakość), lecz została wywęszona szansa większego zysku i mamy takie ceny. Ja niestety załapałem się na kwotę 549zł w lipcu 2010 a teraz widzę, że cena jeszcze podskoczyła w górę np. 669,12 zł w infosoft.

 

Autorowi tematu polecam również Solo 7c.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...