Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z tego co wiem, nigdzie jeszcze nie ma podanych wymagań gw2 , niedawno ruszyły zamknięte beta testy ,jeden z redaktorów pisał ,że gra ma dość spore wymagania, dodając ,że jest to mmo z dużymi mapami i mnóstwem osób na mapie , to uruchomić pewnie uruchomisz, ale jak z wydajnością...raczej nikła będzie. Ale ponieważ to beta...to nie ma co gdybać ,dużo zależy od końcowej optymalizacji silnika , najlepiej czekaj ,aż pojawi się profil GW2 na http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx , a tak naprawdę w praniu wyjdzie czy Twój laptop pozwoli Ci na stabilną i płynną rozgrywkę na mapach pełnych ludu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam mam pytanko czy poniższy tekst jest to zaproszenie do bety, czy odrzucenie mojej prośby ?

 

 

 

In just over 48 hours, 1 million players signed up for a chance to participate in upcoming Guild Wars 2 beta events. Although we wish we could invite everyone who signed up to playtest the beta, we do have a limited number of slots available for each event and not everyone will be able to play. We know you're very eager for us to send out beta invitations, and we will be sending these confirmations out shortly.

In the meantime, we've prepared a little thank you for all those who applied - a brand new video that features never-before-seen in-game footage.

Just head over to the Guild Wars 2 Facebook page and "Like" us to watch the video! Thanks for your support, and we'll see you in game!

Link to post
Share on other sites

Wedlug mnie to jest poinformowanie o tym ze niedlugo bede wysylac zaproszenia-"We know you're very eager for us to send out beta invitations, and we will be sending these confirmations out shortly."Gdzie wedlug ciebie Dementor pisze ze go odrzucaja ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...