Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z rozdzielczością

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mofokles

mofokles
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 24 grudzień 2008 - 17:18

Za każdym razem gdy wchodzę do systemu muszę przestawiać rozdzielczość.Mam różne wersje sterowników i problem ciągle występuje.Karta graficzna to radeon x1950 pro,monitor samsung nw 940. :|
  • 0

#2 Matuzalem

Matuzalem
  • Dyskutant

• 200 postów

Napisano 24 grudzień 2008 - 19:13

Za każdym razem gdy wchodzę do systemu muszę przestawiać rozdzielczość.Mam różne wersje sterowników i problem ciągle występuje.Karta graficzna to radeon x1950 pro,monitor samsung nw 940. :|

A system to pewnie Vista, w której instalacja driverów odbywała się z innego poziomu uprawnień niż wbudowane konto Administratora.
  • 0
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

#3 mofokles

mofokles
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 25 grudzień 2008 - 10:43

System Vista instalowałem z poziomu administratora.
  • 0

#4 procek

procek
  • Maniak

• 2088 postów
  • Miejscowość:Olsztyn

Napisano 25 grudzień 2008 - 10:52

Nie chodzi o instalację systemu z uprawnieniami administratora (inaczej to się raczej nie da :(), ale o instalację sterowników z poziomu wbudowanego konta Administratora - domyślnie widocznego tylko w trybie awaryjnym, aby się na nie normalnie zalogować i zainstalować sterowniki, trzeba zmienić typ logowania i wpisać wtedy nazwę i hasło ręcznie w ekranie logowania.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych