Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mozilla Firefox 10 - Problem z pobieraniem plików i otwierającymi się samoczynnie oknami

Mozilla Firefox Problem Pobieranie Okna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gonzor

Gonzor
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 11 marzec 2012 - 06:06

Witam. Ostatnio tytułowa przeglądarka zaczęła mi się dziwnie zachowywać :/ Ostatnio przeinstalowywałem system (Windows 7) i Firefoxa jak i pare innych programów wcześniej przekopiowałem z C na inną partycję by móc je przywrócić z dawnymi ustawieniami po formacie i wszystko do tego czasu działało ok ale m.in. byl tam program File Hippo Update Checker którego też miałem tylko skopiowanego nie zainstalowanego i uruchomiłem go , wraz z nim uruchomiła mi się przeglądarka ale błąd był i okienko explorera mi się uruchomiło no i tak mam do teraz:/ Praktycznie przy każdym pliku exe który próbuje normalnie pobrać przez FF zamiast pobierania pliku mi wyskakuje okno explorera i nic innego się nie dzieje (ale są pliki exe, które się pobierają normalnie). Dzisiaj zauważyłem też przy przeglądaniu jednego z artykułów na onet.pl , że przy przeglądaniu zdjęć co chwilę mi się otwierało po 1 albo 2 okna folderu System 32 xD zamykałem je i one się na nowo otwierały przy następnym zdjęciu. Czy ktoś może wie jak to naprawić?
  • 0

#2 RuLeR

RuLeR
  • iddqd

• 1228 postów
  • 3DMark 06:

Napisano 11 marzec 2012 - 09:35

Następnym razem do firefoxa czy thunderbird użyj programu MozBackup.
  • 0

Spoiler

#3 Gonzor

Gonzor
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 11 marzec 2012 - 14:15

Następnym razem do firefoxa czy thunderbird użyj programu MozBackup.

ok ale czy idzie jakoś naprawić to co mi się zrobiło?
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Mozilla, Firefox, Problem, Pobieranie, Okna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych