Skocz do zawartości

KEPLER Nvidia GeForce GTX 680: 28 nm


Recommended Posts

Z d**y wyjęte te wszystkie wykresy. Przy tak mocnym procesorze (pewnie jeszcze mocno po OC, bo po co ciekły azot??), tak słaby wynik dla HD7970 i nawet GTX 580 coś zbyt słabo. Przed premierą mogą różne duperele pisać, ale to nie zastąpi prawdziwych testów w dniu premiery.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zgadzam sie, skoro w praktyce 7970 stock jest od takiego samego gtx580 szybszy o te 15-20fps powiedzmy w zależności od gry, nawet biorac wynik w 3d11 czyli, że 7970 jest o 1/7 szybszy od gtx580 (6500 vs 7500+, jakoś tak) to takich cudów nie będzie, że nagle gtx680 w niebo wyleci :D Ja poczekam na oficjalne testy. Sam mam gtx580 i wiem na co kartę stać.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

GTX680-karta wydajniejsza,chłodniejsza i bierze mniej prądu od 7970!

I obyś miał rację. Nie narzekam na moje SLI ale z chęcią przesiadłbym się na jedną mocną kartę oczywiście pod warunkiem że nie będę z wydajnością w plecy....

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A 7970 ile kosztował w dniu premiery ? Więc taka sama cena z sprzęt, który ma być de facto wydajniejszy to żadne ździwko z mojej strony. Popatrzcie tak - ja za swoje dwie dałem łącznie 2700 a i teraz gdybym kupował to zmieściłbym się może w 2400zł niech ten GTX kosztuje tyle samo - a ma być ciut wydajniejszy no i wszystko na jednej płytce a nie na dwóch. Ja rozumiem że każdy by chciał kartę, która będzie odpalała pf3 na ultra w 150 klatkach i kosztowała 500zł ale tak się nie stanie. Wbijcie sobie do głowy że pewnien próg cenowy oznacza pewien próg wydajnościowy ! A nie stać mnie na ferrari to kupiłem mondeo proste !

Link to post
Share on other sites

Macie :D cena w Polsce będzie około 2000zł

 

http://img337.imageshack.us/img337/2442/e71fec4d19032012004.jpg

 

http://img820.imageshack.us/img820/4663/600x338pxll21f008e71903.jpg

 

http://img824.imageshack.us/img824/2878/600x338pxll1a08ac211903.jpg

Edytowane przez kamar59
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Sniper jeszcze nie znalazłem u nas żadnego sklepu może, Komputronik Proline będą miały jako pierwsze w swojej ofercie. I tak nie ma co się napalać i tak nie ma w co grać dopiero jakieś ambitne gry wyjdą po wakacjach a do tego czasu grafa stanieje.

Edytowane przez kamar59
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Są w ofercie jakiegoś polskiego sklepu? Kurna, strasznie mi się podobają te wszystkie karciochy z 2012, aż jestem ciekawy, która znajdzie miejsce w moim PC.

Weź daj spokój z tym kolesiem. Wkleił zdjęcia z overclock.net żeby przyszpanować. Macie tu cały ten temat.

Koleszka pisze tam o cenie 550$ co by było bardzo miłą niespodzianką.

Link to post
Share on other sites

Pierwsze testy http://cdn.overclock.net/f/f8/f882ffc3_heaven2005-01-0101-48-56-77.jpeg

haha... i3 + GTX680?? Ehh.. ja mam Max FPS - 8.9 :/

 

ghahah dobre , jak by od razu stawiał na 3k zł

Nie ma co rżeć, bo kasy mało, a wszystko coraz droższe. 3k śmiało Lighting i EVGA z blokiem będzie.
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jestem bardzo zawiedziony tym wynikem z heavena. ja na tych samych ustawieniach robię 2010 punktów, średnia fps wychodzi 80 bez OC kart oczywiście. Fakt że tam w teście jest i3 ale czy nawet i7 podciągnie ten wynik o 1/3 ??? Sporo to odbiega od tego co zapowiadano....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...