Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

tak jak w temacie. Warto kupowac ??

 

obecnie mam poczciwego SE K750i - z którego jestem bardzo zadowolony lecz jego "średni" wyświetlacz zaczyna być dla mnie mało satysfakcjonujący. Znajomi maja duze wyrazne wyświetlacze a jak taki ..nom malo czytelny. Pozatym teraz troche kaski z 18-stki wpadlo wiec warto ją w cos zainwestowac zanim przetermanie na jakies głupstwa;p

 

pod uwage brałem jeszcze N73 , C 702

 

C510 odpada bo znajomy ma identyczny.

 

 

Pzdr;)

Link to post
Share on other sites

Może warto dołożyć do Nokii 5800XM? Tylko że nie masz tam klawiatury, a jedynie ekran dotykowy.

Albo coś takiego jak SE k850i.

Prawdę mówiąc ostatnio jestem w tyle jeśli chodzi o komórki. Musisz liczyć że ktoś inny odezwie się w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

właśnie w ekran dotykowy nie chce się bawić. obsługiwałem kumpla LG KU990 i zbyt fajnie takie sterowanie mi sie nie wydaje. nie zawsze załapie poza tym wyświetlacz łatwo sie brudzi. W dodatku napisanie na czyms takim sms'a to nie lada wyzwanie :co:

 

SE K850i odrzuciłem na starcie. stary model, wieeeelki jak cegła, niewygodne klawisze!! , dziwny "klawisz" wielofunkcyjny. Brak GPS. Pozatym wygladem odstrasza .. :D

 

 

Prawde mowiac rownież jestem "ostatnio" do tyłu w kategorii komórek. Ale zauwazylem ze na rynku stalo sie cos dziwnego. Od czasów pojawienie sie SE K750i , noki N73 na rynek weszlo b.malo "fajnych" telefonów.

 

Nokia zatrzymala sie na tworzenie olbrzymów typu N95, N82 itd. badz telefonow dla biznesmenów E51 itd

SE wprowadza kolejne modele C510, C702 etc, ktore sa "przecietnymi telefononami" o paramterach zblizonych do wysłuzonego K800i. czyzby firma zatrzymala sie w miejscu ?? " kto nie idzie do przodu ten sie cofa! "

 

Alcatel,sagem. benq-siemens .... całkowice odpusciala sobie rynek telefonów komórkowych ;/

 

LG => znaczaco wkroczyl na rynek .... niestety robi non-stop fony z ekranem dotykowym blee

 

Samsung => niedoceniana przezemne firma. i Slusznie bo na poczatku robila "kiepskie telefony" lecz na dzien dzisieszy zmierza ku dominacji na rynku komórek. = > i dobrze. moze SE,nokia obudza sie z snu i zaczna wypuszcac sensowne telofony o przyzwoitych rozmiarach z normalnymi klawiaturami :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...