Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam zamiar zmienić procesor i postanowiłem, że będzie to Phenom II X4 960T BE.

1.Model HD96ZTWFGRBOX podobno na 90% da się odblokować ?

2.Jeśli odblokuje te 2 dodatkowe rdzenie i podkręcę przypuśćmy na te 3,6Ghz to płyta wytrzyma ?

3.Moja płyta główna niby obsługuje procesory X6 http://pl.asus.com/Motherboards/AMD_AM3/M4N68TM_LE_V2/#CPUS a więc TDP125 powinna wytrzymać po odblokowaniu na x6 ? (po odblokowaniu niby zamienia się na 1090T)

4.Czy to prawda, że po odblokowaniu na x6 mnożnik blokuje się do x17 i trzeba dalej podkręcać poprzez FSB ?

5.Lepiej mieć X4 OC do 4Ghz, czy X6 na stocku ? (wydajność/tdp/napięcie) [gry]

Edytowane przez EvilOverlorD
Link to post
Share on other sites

Sprzedam procesor jak mi się uda i dołożę do tego 960T i nic więcej nie kupuje.

Miałem zbierać i przesiadać się na Intela, ale wolę na razie zostać przy AMD, płytka chyba może jeszcze być pod AM3, kupie procesor tylko i starczy na razie.

Edytowane przez EvilOverlorD
Link to post
Share on other sites

Sprzedam procesor jak mi się uda i dołożę do tego 960T i nic więcej nie kupuje. Miałem zbierać i przesiadać się na Intela, ale wolę na razie zostać przy AMD, płytka chyba może jeszcze być pod AM3, kupie procesor tylko i starczy na razie.

Ehh przecież na tej Twojej słabiutkiej płycie nie podkręcisz żadnego procesora do zadowalającego wyniku tym bardziej jak chcesz 2 dodatkowe rdzenie odblokować. Zresztą jakbyś podkręcił wyżej Twój obecny procesor to by było dobrze i tak samo jak podkręcony 960T...

 

PS. musiałbyś na głupiego trafić żeby ten profesor zwłaszcza używkę za 400zł sprzedać :) jak za 300zł pójdzie to będziesz mógł być zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam płytę główną taką jak w podpisie i ten procek na 4.0 przy napięciu 1.5v chula jak marzenie.; ) Ale to bywa różnie, to jest loteria.; ) Najwidoczniej twojej sztuki nie da się tak wysoko podkręcić, a szkoda.;)

Edytowane przez izzy95
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...