Skocz do zawartości

GTX 560 TI - szczegóły i czy warto ją mieć?


Recommended Posts

mowa tylko o chłodzeniu a gdzie inne szczegóły ? xD

 

Czyli według Was opłąca się kupić z gigabyte gtx 560 TI bez OC żeby było ciszej i mniej hałasu, a na wydajność jak wpłynie to jak będzie bez OC ?

Link to post
Share on other sites

ASUS robi bardzo marne chłodzenia. Zależy od szczęścia czy trafi się nie wadliwy egzemplarz. Lepiej Gigabyte czy MSI bo to pewniaki.

Zaleciałeś teraz głupota jak nic. Każdemu to fakt może sie trafić inne chłodzenie, trochę lepsze czy gorsze ale że Asus produkuje je kiepskie ? to nie prawda. Ja złego na ten temat nic napisze

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

@adivxv5

Miałem GTX 570 od ASUSa i nie dość, że "kloc" na 3 sloty, to oczekiwałem jakiejś wydajności większej, ale się zawiodłem. Widziałem i słyszałem MSI (TF II i III) i Gigabyte (Windforce x3 i x2) i uznałem je za świetne chłodzenia. MSI ani Giguś nie mają loterii, a to się dla mnie liczy. To moja opinia, więc nie musimy się kłócić.

Edytowane przez Sn1PeR
Link to post
Share on other sites

Czyli z tego co rozumiem nie opłaca się dokładać do wersji OC bo to można samemu podkręcić i kupując wersję OC to strata, tak ?

Tak.

 

Kupiłem wersję OC jednak ona wtedy kosztowała 783zł :) trafiłem na promocję w Agito.pl a UD był nie wiele tańszy. Jednak w przypadku różnicy ~50zł nie zastanawiałbym się i kupił wersję bez OC.

Link to post
Share on other sites

przypadkiem gigabyte oc nie maja zablokowanego napiecia?

Nie.

 

No i co za problemy mają ? Przecież piszą ,że nie ma artefaktów , nie ma podstaw do serwisowania , karta działa więc gdzie problem poza dyskomfortem psychicznym ?

I właśnie o to chodzi. Testy 60C Ooooo ludzie kupują a potem moja karta ma 90C !! A asus mówi sp*******ć nie podchodzi to po gwarancje, a w ofercie sklepu nie ma nigdzie zapisane jakie temperatury karta będzie osiągać.

 

ja mam ofertę z gigabyta za 770 zł gtx 560 TI OC

Nowa?

 

a ile jest warty bez OC?

http://www.ceneo.pl/13342942
Link to post
Share on other sites

No tak, nowa. Pytałem w studio 7 po ile mają GTX 560 TI OC z Gigabyta to sprzedawca sprawdził i powiedział że 770 zł. W takim razie opłacałoby się kupić ją skoro na sieci są droższe albo jeszcze zapytać go po ile jest ta karta w tej wersji bez OC i jakby była tańsza to kupić tańszą i samemu podkręcić.

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Kupiłem Gigabyte GTX 560 OC (bez TI) wszystkie gry na ultra w full hd. Kolega ma Ti wersje i nie widać żadnej różnicy i powiedział mi że nei warto dopłacac do Ti ale jak ktoś ma kase to czemu nie. BTW Moja grafa grzeje się max do 88 stopni i ani stopnia więcej, ale 88 to przy najbardzioej wymagajacych crysis, bf3, wiedźmin 2.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...