Skocz do zawartości

Chrome i błąd certyfikatu google.


Recommended Posts

Witam,

zainstalowałem Chrome i próbuje się wbić na dodatki google (https://chrome.google.com) i otrzymuje komunikat:

 

"Certyfikat bezpieczeństwa tej witryny nie jest zaufany!"

 

Zdążyłem sprawdzić czy z zegarem systemowym+Bios jest wszystko w porządku. Generalnie system ubogi Win7 i niewiele programów. Właściwie kopia mojego roboczego komputera, gdzie wszystko śmiga. W firefoxie nie ma problemów.

Jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie, ale to chyba nie ma sensu i tak jakieś pliki zostają w kompie po Chrome.

 

Widzę, że printscreen się nie opublikował.

 

Komunikatjest standardowy i na czerwonym tle. Normalnie jest jeszcze przycisk "Mimo to kontynuuj", ja nie mam żadnego przycisku tylko komunikat.

 

"Certyfikat bezpieczeństwa tej witryny nie jest zaufany!

Podjęto próbę przejścia do witryny chrome.google.com, ale certyfikat wyświetlony przez serwer został wydany przez podmiot, który nie jest zaufany w systemie operacyjnym. Może to oznaczać, że serwer wygenerował własne dane bezpieczeństwa, dla których aplikacja Chrome nie może ustalić wiarygodnych informacji o tożsamości, lub że intruz próbuje przechwycić komunikację. Nie należy wykonywać dalszych czynności, szczególnie jeśli w tej witrynie nigdy wcześniej nie było wyświetlane takie ostrzeżenie."

 

 

Edytowane przez ckris
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
Również mam podobny problem - przy logowaniu do poczty cały czas mam opis błędnego certyfikatu... Data i godzina ustawiona poprawnie - zarówno w windowsie jak i w biosie. Problem pojawia się na wszystkich przeglądarkach (Chrome oraz IE).

Dodatkowo podczas otwierania stron mam drugi problem - strony wyglądają jak w załączonym zdjęciu


Tutaj również przeglądarka nie ma znaczenia. :/

 

Z góry dzieki za pomoc i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...