Skocz do zawartości

XBOX do 800 zł z dyskiem.


Recommended Posts

To jak w przypadku PS3, tyle że wersje "60", "40" z "80" różnią sie między sobą mniejszą awaryjnością, co może na prawdę niezaznajomionych nieźle zmylić. W Xboxie też coś usprawnili, chyba procesor i chłodzenie także myślę że na allegro są też ludzie typu , pograli sprzedaję, kupują taniej, sprzedają drożej. Nie jestem może znawcą, ale przy kupowaniu PSP i sprzedawaniu coś o tym wiem. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jaka ściema ! Na aukcji pisze że to Xbox 360 Premium a tak naprawdę to Xbox 360 Arcade z dokupionym dyskiem twardym. Wiecie skąd to wiem ? Bo Xbox 360 Premium ma chromowany napęd a Arcade nie tak jak ten na zdjęciu ...

 

A co to za roznica?przynajmniej masz pewnosc ze to falcon a nie stary xenon,a to ze to arcade z dolozonym dyskiem wcale nie pomniejsza jego wartosci wzgledem 'oryginalnego' premiuma

 

 

PS.premiumy juz wycofano z produkcji ale za to zmniejszono ceny elite.chyba wolalbym kupic elite za 1000 niz premka za 1200 :)

Link to post
Share on other sites

ja mam do opylenia xboxa360 arcade - kupiony w czerwcu- nowy - przerobka extrieme 1.6 dysk 20gb headset; ladowarka do akumulatorkow oryginalna xboxowa tylko akumulatorki zapodzialem gdzies :co: kabel zwykly i komponent (5 chinch) 30 gier - wszystkie nagrane przezemnie osobiscie na verbatimach; lezy i sie kurzy a jak sprzedam to sobie monitor 25 cali walne; reflektuje ktos? to na gg do mnie walic 3899566 mile widziani ludzie z wroclawia co by sie z przesylka nie tarmosic ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

To może w takim razie tak? Kupić X360 Arcade w Euro z trzema gierkami za 666 zeta (mają teraz taką promocję, cena świetna).

http://www.euro.com.pl/konsole-do-gier/ ... tman.bhtml

Potem opylisz gry na Alledrogo, kupisz dysk i powinno cię wyjść jeszcze mocno poniżej tych 800 zł za nowiutką konsolę. ;)

 

btw. Zapomniałem się przywitać - cześć wszystkim! :->

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...