Skocz do zawartości

Prodigy 7.1e X-Fi + Słuchawki


Recommended Posts

Witam, mam karte dźwiękową Audiotrack Prodigy 7.1e X-Fi NRG... Kupiłem dodatkowo słuchawki Sennheiser HD558 i mam pare pytań...

Bezowocne poszukiwania na Google spowodowały stworzenie tego tematu... Być może złe słowa kluczowe, jednak na zagranicznych forach nic nie znalazłem na ten temat :/

 

Jak ustawić sterowniki, żeby inne ustawienia były dla głośników a inne dla słuchawek... Bez konieczności ich ciągłej ręcznej zmiany (nie mówie 1 przycisk, ale nie w każdą opcje...)

 

Chodzi o to że chciałbym ustawić dwa różne profile dźwięku jakby. Tzn np aby na głośnikach bass był podbity, inne efekty EQ, inny poziom głośności itd... A na słuchawkach inne (grają bardzo głośno i są super bez dodatkowych upiększeń w sterownikach) i teraz przechodząc z głośników na słuchawki musze ręcznie zmieniać wszystkie opcje - co jest uciążliwe. wolałbym wybrać np, że teraz są głośniki, pstryk jeden klawisz i graja słuchawki... Tak samo tyczy sie to wlaśnie tego żeby można było wyłączyć jedno względem drugiego (wiem ze można ustawić, jeśli wykryje w panelu przednim to wylącza glośniki, ale jak wyżej napisałeś)

 

 

Wersja sterowników jakich używam to 2.21.08... Nie mam żadnych dodatkowych programów (po prostu nie wiem jakie - a moze rozwiązały by problem)...

 

 

Wzmocnienie działa tylko na tylnym wyjściu. Dlatego te dwie opcje mnie interesują

1. Osobna kontrola i ustawienia dla słuchawek i osobna dla głośników (również przydałby się poziom głośności

2. Włączanie wyłączanie słuchawek / głośników niezależnie... tzn, zaczynam grać, klikam gdzieś i się przełącza z głośników(milkną) na słuchawki. Chce z głośników, słuchawki się wyłączają, grają głośniki... itd...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...