Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Prodigy 7.1e X-Fi + Słuchawki

x-fi hd558 prodigy 7.1e sterowniki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Revo7

Revo7
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 27 luty 2012 - 09:27

Witam, mam karte dźwiękową Audiotrack Prodigy 7.1e X-Fi NRG... Kupiłem dodatkowo słuchawki Sennheiser HD558 i mam pare pytań...
Bezowocne poszukiwania na Google spowodowały stworzenie tego tematu... Być może złe słowa kluczowe, jednak na zagranicznych forach nic nie znalazłem na ten temat :/

Jak ustawić sterowniki, żeby inne ustawienia były dla głośników a inne dla słuchawek... Bez konieczności ich ciągłej ręcznej zmiany (nie mówie 1 przycisk, ale nie w każdą opcje...)

Chodzi o to że chciałbym ustawić dwa różne profile dźwięku jakby. Tzn np aby na głośnikach bass był podbity, inne efekty EQ, inny poziom głośności itd... A na słuchawkach inne (grają bardzo głośno i są super bez dodatkowych upiększeń w sterownikach) i teraz przechodząc z głośników na słuchawki musze ręcznie zmieniać wszystkie opcje - co jest uciążliwe. wolałbym wybrać np, że teraz są głośniki, pstryk jeden klawisz i graja słuchawki... Tak samo tyczy sie to wlaśnie tego żeby można było wyłączyć jedno względem drugiego (wiem ze można ustawić, jeśli wykryje w panelu przednim to wylącza glośniki, ale jak wyżej napisałeś)

Wersja sterowników jakich używam to 2.21.08... Nie mam żadnych dodatkowych programów (po prostu nie wiem jakie - a moze rozwiązały by problem)...

Wzmocnienie działa tylko na tylnym wyjściu. Dlatego te dwie opcje mnie interesują
1. Osobna kontrola i ustawienia dla słuchawek i osobna dla głośników (również przydałby się poziom głośności
2. Włączanie wyłączanie słuchawek / głośników niezależnie... tzn, zaczynam grać, klikam gdzieś i się przełącza z głośników(milkną) na słuchawki. Chce z głośników, słuchawki się wyłączają, grają głośniki... itd...
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: x-fi, hd558, prodigy, 7.1e, sterowniki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych