Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najładniejsza gra?


Recommended Posts

 

 grałem chwilę i daje radę, ale nie jest to 2 poziomy wyżej od rise of the tomb raider.

jeśli widziałeś tylko początek gry to uwierz mi, że nic jeszcze nie widziałeś :P

 

 

ale oprawa artystyczna niszczy wszystko

Zobaczysz libertalie z u4 a zmienisz zdanie o 180 stopni :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

 

 

PS : Moim faworytem i tak pozostanie Wiesiek 3. Może technologicznie jest gorsza ale oprawa artystyczna niszczy wszystko co do tej pory wyszło. 

 

Ogralem juz sporo gier na gtx 1070 gdzie te gry smigaja dobrze i musze przyznać ze to racja.

Wiesiek 3 na UBER +HBAO+,100% wyostrzenia , to najładniejsza graficznie gra jaka wyszła,a zmieniajace sie warunki pogodowe (deszcz o 5 nad ranem i potem to słońce ....) poprostu zwala z nóg.

 

 

Zaraz za nim Rise of Tomb Raider-ale grafika nierówna zwłaszcza otwarte lokacje.

 

No i wyróznie jeszcze Batman Arkham Night ,cała gra jest genialna ,a grafika tez w tym deszczu,lub podczas walki batmobilem  tez wyglada świetnie.

Edytowane przez kuba223
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up

 

Ja do powyższych tytułów dodałbym jeszcze gta 5 z modem redux. Gra z tym modem wygląda tak jak powinna wyglądać finalna wersja tej gry na pc. Podejrzewam że twórcy świadomie okroili wersję na blaszaki aby zbytnio nie odbiegała od wersji konsolowej.

Link to post
Share on other sites

Oprócz Assassin's Creed Unity w kategorii miasto i Wiedźmina 3 w kategorii krajobraz teraz jeszcze dopiszę Mirrors Edge Catalyst w kategorii "utopijna wizja artystyczna - zabawa kontrastem i oświetleniem" %-) . Jeśli spojrzymy na tą grę przez pryzmat sztuki architekoniczno-graficznej ( :wariat: ) to jest to wielkie dzieło.  :jupi:

Edytowane przez MaCiuŚ
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

@up

Ja do powyższych tytułów dodałbym jeszcze gta 5 z modem redux. Gra z tym modem wygląda tak jak powinna wyglądać finalna wersja tej gry na pc. Podejrzewam że twórcy świadomie okroili wersję na blaszaki aby zbytnio nie odbiegała od wersji konsolowej.

Grałem chwilę na reduxie i szczerze powiedziawszy visualv i reshade dają u mnie 100x lepszy efekt.
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Pogralem w praktycznie wszystjko co nowe i chyba mozna takie podium zrobic

 

kolejnosc przypadkowa

 

Assassins Cred Unity

Wiedzmin 3

Tom Clancy The Division

 

+ lekko poza podium wyróznienia

Rise of Tomb Raider i Batman Arkham Night

 

wszytsko ograne na maksa na full hd :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Oprócz Assassin's Creed Unity w kategorii miasto i Wiedźmina 3 w kategorii krajobraz teraz jeszcze dopiszę Mirrors Edge Catalyst w kategorii "utopijna wizja artystyczna - zabawa kontrastem i oświetleniem" %-) . Jeśli spojrzymy na tą grę przez pryzmat sztuki architekoniczno-graficznej ( :wariat: ) to jest to wielkie dzieło.  :jupi:

 

Podpisuję się pod tym obiema rękami :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Po trzeciej części Wiedźmina myślałem, że nic mnie już tak nie zaskoczy pod względem graficznym, zwłaszcza że ograłem Rise od The Romb Raider , GTA 5, WD2 i szczególnie wrażenia na mnie nie zrobiły. Po PS4 zbyt wiele nie oczekiwałem, bo ogralem Horizon Zero Dawn i dupki nie urwało. Ale ogrywam teraz Uncharted 4 i rzeczywiście ogólnie grafika robi wrażenie, zwłaszcza detale, które budują cały odbiór wizualny.

Uncharted 4 jest teraz dla mnie numer 1 pod względem grafiki, zaraz po nim Wiedźmin 3. Podejrzewam, że The Last Of Us 2 może w tej kwestii nieco zmienić ^^

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

The Order 1886 wygląda całkiem nieźle, moim zdaniem wcale nie gorzej niż Uncharted 4, jeśli już, to niewiele. Ogrywałem na zwykłym Playstation 4. Teraz wystarczy sobie pomyśleć, jeśli takie utalentowane studia jak przy powyższych grach zabrałyby się za tworzenie gier pod mocne komputery, nie patrząc na sprzedaż takowych gier, oczywiście to utopia, ale wtedy to by była dopiero grafika  :o, ale to niemożliwe raczej. Swoją drogą, ciekawe, kiedy pojawi się taki ,, następny Crysis '' graficzny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...