Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam miłą wiadomość dla posiadaczy smartfonów z systemem Android oraz wszystkich użytkowników usług typu Cloud.

 

Jedna z takich właśnie usług oferuje w tej chwili (do końca miesiąca?) 50GB przestrzeni dyskowej dla nowych jak i obecnych użytkowników którzy zalogują się do usługi poprzez swój smartphone. Oczywiście przestrzeń przyznawana jest na stałe, a jedynie promocja trwa do końca miesiąca lub przez miesiąc.

Koszt takiego upgrade normalnie to 20$.

Testowałem wiele podobnych usług i muszę przyznać że ta odpowiada mi najbardziej.

Jedynym wymaganiem jest rejestracja, a później zalogowanie się do usługi poprzez smartphone z systemem Android.. i gotowe..

 

To także dobry temat na newsa.. Tak więc kto pierwszy ten lepszy...

Pozdrawiam i zapraszam do korzystania.

 

Prawie zapomniałem link do wiadomości BOX

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 lata później...

Adrive.com też masz 50 GB za friko. Więcej informacji http://www.adrive.com/plans na tej stronie. 

 

 

 

Android / Apple iOS Mobile App

We have a brand new app for Android and Apple iOS! Access all of your files on the go. Upload and download files from any Android or Apple iOS device! 
Free user version is Ad Supported. Paid users see no ads.

Edytowane przez karai
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Trzeba było poprosić Moderatora o zamknięcie tematu. Kto wie, może ktoś z tego skorzystał, nie wiem, ale jak mogę podać informację, która pasuje do tematu, to czemu nie. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...