Skocz do zawartości

[PC] World of Warplanes


Gość darkatraz

Recommended Posts

Gość darkatraz

Gadamy tutaj o drugim dziecku Wargamming by nie zasmiecac tematu o World of Tanks. %-) %-)

 

Dostal juz ktos maila z odpowiedzia w sprawie alphy??

 

ps. Jutro dopisze info o grze i dam pare screenow i filmikow bo zmeczony juz jestem.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Wiadomo cos o alphie. Bo jakos sie ludzie zglaszaja i cicho jest. Nie ma co narazie opisywac tej gry bo prawie nic o niej nie wiadomo. Gameplayerow z gry nie ma, a po teasorze nic sie da opisac bo zawsze odbiega on znacznie od reczywistego projektu.

 

Btw. Ten matchmaking to czasami potrafi zdenerwowac. Ostatnio Hetzerem gralem i dowalilo mnie do IX i X tiera, a oprocz mnie IV tiera to najnizszy byl VI.

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Odświerzę temat. Coś ostatnio mam szczęście do Beta testów, ponieważ dostałem klucz (właśnie sciągam) do World of Warplanes oraz Ghost Recon Online. Możecie, się w najbliższym czasie spodziewać gamepleyo-recenzji.

Edytowane przez magutowski
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Chlopie ja mam dostep od samego poczatku. Powiem tak. Wersja 0.3.2 nie jest juz taka zla ale:

*brak modyfikacji samolotow (odblokowuje sie ulepszenia tylko by zdobyc lepszy samolot)

*sterowanie myszka+klawa czy gamepad to katorga. Joystick'a nie sprawdzalem bo nie posiadam.

*dlugie czekanie na bitwe (ale to chyba norma w czesnej wersji closed beta :?:)

 

Plusy:

*fajne modele samolotow

*im bardziej zniszczony tym trudniej sie steruje

*efekty zniszczen

*z odblokowaniem kazdego ulepszenia zostaja odjete, od wymaganych na kolejny samolot, pkt doswiadczenia o wartosc w exp danego modulu.

 

O rzeczach takich jak malo samolotow to nie warto omawiac bo wiadomo, ze z kazda nowsza wersja bedzie ich coraz wiecej.

 

To tyle od de mnie. Jakies uwagi :?:

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Przede wszystkich trzeba zaznaczyć to iż jest to BARDZO wczesna wersja Beta i to na dodatek jeszcze zamknięta więc nie ma się co dziwić, że gra jest mocno niedopracowana. To samo było z WoT. Nie wszystko od razu staje się perełką :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...