Skocz do zawartości

[MULTI] Mass Effect - seria


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość darkatraz

Jedyne co mi się nie podoba to brak zapisywania w demie. Ja nie mam tyle czasu by przejść to demo w jeden dzień. Mam też inne zajęcia.

 

Co do multi. Gram już 3 dni (chyba) i jakoś mnie nie zainteresowało ono. Takie średniawe.

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, gra jest jak interaktywny film. Ale czy to dobrze?

 

Na samym początku gry mamy do wyboru trzy tryby Akcja, RPG i trzeci najbardziej elastycznie pozwalający kreować przebieg gry. W trybie akcji to jest rzeczywiście jak film, ale na tyle dobrze to wygląda i ładnie współgra że mi się spodobało.

 

Prawdę mówiąc nie grałem w poprzednie części dlatego zakupiłem sobie właśnie pierwszą część, spróbuje zacząć serie od początku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Powiem tak. Mass effect to było moje ulubione uniwersum. Skończyłem właśnie trójkę i powiem tak. Grę oceniam na 9/10 za klimat starego dobrego mass effecta. Za zakończeni 1/10 bo bardziej tej trylogii nie mogli spier^*&(. Nie będę tu spoilerował ale powiem wam, że nawet gdy porobicie wszystkie poboczne misje itp to ma to zerowy wpływ na zakończenie bo wszystkie zakończenia są już w formie tradycyjnego "przycisku".

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość JonathanArcherPL

kurde grałem grałem i skończyłem z dość marnym końcem, są jakieś inne zakończenia niż ten z trupem szeparda ?, da się to jakoś skończyć z przeżyciem ? :D



halllo jest tu jeszcze jakiś gracz xD ??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...