Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Chcę ktoś wziąć udział w dofinansowanym (EFS) szkoleniu z IT ?

szkolenia szkolenie efs dofinansowane IT

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 indor

indor
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 16 luty 2012 - 22:31

Szukam chętnych na szkolenia dofinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny, sam chcę brać w kilku udział ale jak się na mój termin nie zbierze odpowiednia ilość ludzi to się ono nie odbędzie. Ja chce brać udział w szkoleniu z "PHPx" i "Photoshop: Obróbka zdjęć i publikacja w internecie". Są jeszcze inne szkolenia do wyboru takie jak RedHat, Flash, Linux/Unix, CISCO i dużo innych. Jak ktoś będzie zainteresowany to piszcie do mnie Prywatną Wiadomości to dam kontakt gdzie się zgłosić. Unia daje za darmo trzeba korzystać nie ? :)
  • 0

#2 Pasjonat

Pasjonat
  • Pasjonat

• 2397 postów

Napisano 16 luty 2012 - 22:42

Cześć
Napisz w jakim mieście się takie coś odbywa, ponieważ nie wiem czy Ci zawracać głowę PW.
  • 0
AMD+Nvidia+Dell :)

SPRZEDAM: obudowa CM Elite 334 info

#3 orbik

orbik
  • Nałogowiec

• 1571 postów
  • GG:6470978
  • Miejscowość:Kraków
  • 3DMark 06:-1

Napisano 17 luty 2012 - 08:17

dokladnie, napisz miasto
  • 0

#4 oolloo

oolloo
  • Amator

• 35 postów
  • 3DMark 06:nie spełniam wymagań sprzętowych

Napisano 17 luty 2012 - 08:32

Jest tam CISCO? Przygotujcie się na nudy. Sam uczęszczam na CISCO Networking Academy i zajęcia muszą być urozmaicane przez prowadzącego, bo byśmy się zanudzili.
  • 0

#5 Killer1985

Killer1985
  • Gaduła

• 271 postów

Napisano 17 luty 2012 - 11:34

Cześć Napisz w jakim mieście się takie coś odbywa, ponieważ nie wiem czy Ci zawracać głowę PW.

Przyłączam się do prośby
  • 0

AMD Ryzen 5 2600 Stock,SPC Fortis3 HE1425v2(Cisza!),MSI B450M MORTAR,G.SKILL 16GB 3000MHz Aegis CL16(2x8GB),Zotac Mini Gtx 1070 8GB+Arctic Accelero Mono Plus(Cisza!),Corsair RM650X 650W(FULL PASSIVE),CM MasterBox Q300L,SK Hynix PC400 512GB(3D MLC)PCIe NVMe+Gelid SubZero,Crucial MX500 500GB,AOC Q3279VWFD8
Huawei Honor 4x+SAMSUNG EVO 64GB,Nokia E52

#6 indor

indor
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 17 luty 2012 - 17:10

Magda (bo tak się nazywa dziewczyna która rekrutuje na te szkolenia) mówi że miasto zależy od terminu i od tego które szkolenie. Ale niektóre szkolenia maja dofinansowany tez przez unie dojazd, właśnie PHPx na którego ja się zapisałem odbywa się w Poznaniu a ja mieszkam pod warszawa i nie płace za przejazd ani pobyt :) ... na PW mogę dać maila i/lub numer telefonu do pani Magdy to ona wam wszystko szczegółowo wyjaśni, wyśle maila z oferta jakie tam szkolenia są w danym momencie organizowane itd.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenia, szkolenie, efs, dofinansowane, IT

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych