Skocz do zawartości

[4000 zł] Komputer dla gracza + moja propozycja


Recommended Posts

Tak, mam taką rozdziałkę.

Nie biorę większego, bo siedzę strasznie blisko monitora.

Mam jeszcze Samsunga 22 cale w drugim pokoju, więc zawsze mogę go wziąć.

 

Więc...

Co mam kupić?

Czy ten słynny 2500k posiada tryb turbo?

 

Wymagania:

7950 lub 6970

I5 2500k

Edytowane przez reaaski
Link to post
Share on other sites

. Jakoś 6970 ma kilka lat i dalej wszystko na niej działa przy 50 - 60 FPS'ach. .

 

no na pewno na 1280x800 ;)

 

Poza tym prawdziwe granie to tylko FullHD na innych to można w Pacmana powalczyć ;)

 

i spokój chłopcy, bez kłótni. Każdy z was ma racje...tak jak własną du*e :D

Link to post
Share on other sites

Mogę dać 1700 zł za 7950, ale czy będzie wymagana zmiana zasilacza lub jakiegoś innego komponentu? PS. W życiu nie wezmę tego GTX'a 570.

Witam..

 

Jak czytam wypowiedzi Autora to kładę się ze śmiech bez urazy ale np mam słuchawki co wszystko wycisza 100 to nie gra roli OMG

 

Skoro takie pieniądze jak 100zł nie graja roli to posłuchaj tu chłopaków a będziesz miał za te same pieniądze leszy sprzęt, taki jak chcesz !!!

 

PS.

Z ciekawości zapytam dlaczego nie chcesz tego GTX570 ?

Edytowane przez Chivashin
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam znajomego, który ma GTX'a 570 i gry na nim chodzą mu słabiej o około 15 FPS'ów w przeciwieństwie do 7950.

 

Chyba nie kupię w ogóle nowego komputera, bo wszyscy wciskają mi byle jaki syf.

Najlepiej odpalę sobie tego słynnego pegazusa i będę na nim grał w mario 24/7.

Edytowane przez reaaski
Link to post
Share on other sites

Masz nasrane w bani koleś my tu tobie pomagamy udzielamy najlepsze rady , a ty to masz głęboko w dupi* i jeszcze to wyrażasz w taki dziecinny sposób.

 

Idź że do szkoły , pewnie masz sporo zaległości w nauce obsługi pegazusa.

 

Ps:GTX 570 ma wydajność mniejszą od 7950 , to też 570 nie kosztuje 1750 zł tylko 1300.

Edytowane przez daniel93
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Mam znajomego, który ma GTX'a 570 i gry na nim chodzą mu słabiej o około 15 FPS'ów w przeciwieństwie do 7950. Chyba nie kupię w ogóle nowego komputera, bo wszyscy wciskają mi byle jaki syf. Najlepiej odpalę sobie tego słynnego pegazusa i będę na nim grał w mario 24/7.

Skoro się znasz lepiej po jakiego tu wlazłeś i zawracasz nam głowę delikatnie mówiąc, idź sobie kup co chcesz i nie męcz nas i tak wszystko wiesz lepiej... A w rzeczywistości masz 10-12 latek i się nudzisz, to wszedłeś na forum pomęczyć ludzi którzy tu pomagają i to dobrze!!!

 

 

@Daniel93 Jakieś 350 zł za 10 - 15 FPS'ów chyba warto dać.

No jasne że warto 450*

Jaki ma sens w ogóle poruwnywanie kart nie w tej samej cenie?

Edytowane przez Chivashin
Link to post
Share on other sites

Panowie puźna godzina nie ma co się denerwować.

 

Ok muwisz że sie nie znasz a krytykujesz rady tych co się znają więc jak to jest hę ;)

 

Procek - bierz i5 2400 jeśli nie podkręcasz i5 2500K jeśli podkręcasz bo w grach ta sama wydajność.

Płyta - zwykła dobrej firmy (gigabyte , asrock , msi , asus) do 350 zł z pozytywnymi opiniami.

Ramy - jak najtańsze jak największa pojemność (regóła)

Dysk- Obecnie najtańszy 1 tb

Grafika - czy to będzie gtx 570 czy ati 7950 i tak będziesz zadowolony ale te 15 fps+ przyda się za 2 lata.

zasilacz/obudowa - renomowanej firmy , dobre opinie (280 zł zasilacz 250 zł obudowa wdł gustu)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem, 450* to nie duża różnica. Nic z tego nie rozumiem i nie drzyj się na mnie. W ogóle się nie znam na sprzęcie komputerowym.

Jak się nie znasz to po co krytykujesz ? ludzie tu Ci chcą pomóc tracą czas na to, a ty się zachowujesz jak mała dzidzie której lizaka zabrali ehh

 

Dla mnie 450zł to dużo kasy a zarabiam 15tys na miesiąc, pieniądze trzeba szanować tak jak czas ludzi którzy Ci chcą pomóc zrozum to :)

Edytowane przez Chivashin
Link to post
Share on other sites

Święte słowa , 7950 będzie badziewny bo wyjdzie gtx 680 a po nim HD 8xxx itp itp...

 

Może w sęsie słowa "badziewny" nieznaczy za słaby tylko nie najnowszy , bo wydajność będzie wystarczająca , procek na 3 lata grafika na 2 lata.

 

Trzeba brać to co jest opłacalne i składać kompa za niewielkie sumy co 2 lata albo wydać z 10 tyś a i tak starczy na 5 lat.

Link to post
Share on other sites

@daniel93

7950 wytrzyma jeszcze 2 lata.

 

każdy sprzęt za rok będzie badziewny

Seria 6000 wyszła rok temu, karty 6970 dalej są mocne i wystarczą do nowych gier.

6990 wytrzyma pewnie jeszcze ze 2 lata.

 

Mam w domu jeszcze dobry dysk 500gb, który nadaje się do nowego komputera.

Dzięki temu mogę zaoszczędzić 300 zł i kupić za to coś innego.

 

PS. Skończmy te kłótnie na temat NVidia'i i AMD.

 

Wyszło mi 3500 zł za to co proponowaliście (2500k, Kingston 8 GB, 7950).

Edytowane przez reaaski
Link to post
Share on other sites

Proszę masz 800 zł na nowy monitor !@!! Ja polecam http://www.agito.pl/monitor-dell-23-led-u2312hm-2492-499108.html?attr=1-387640

Pisałem, że mam samsunga 22 cale.

 

tak tylko po co ci ten procek skoro nie będziesz kręcić on jest stworzony do kręcenie, 4,5ghz na nim to jest pestka

Nie będę nic kręcił, bo mi pierdyknie w powietrze przy 3,31ghz.

 

 

Wiecie co?

Spojrzałem na benchmark'i tego GTX'a 570 i zastanawiam się czy go wziąć i po jakimś czasie dokupić drugiego.

Co o tym myślicie?

Lepiej wziąć jednego 7950 czy na początek jednego 570 i potem dokupić drugiego?

Edytowane przez reaaski
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...