Skocz do zawartości

[Sprzedam]BF3 + Powrót do Karkand, Wiedźmin 2 + dodatkowy cd-key


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich użytkowników.

Oferuje popularne gry na PC o których chyba nie będę się rozpisywał.

 

- BF3 + dodatek Powrót do Karkand (dystrybucja elektroniczna w postaci konta origin, wersja z Polskim dubbingiem). Sprzedaje w pełni legalne, działające konto origin z grą oraz wspomnianym dodatkiem. Cena 60zł (w przypadku wpłaty poprzez bluecash - login i hasło wysyłam w ciągu 5minut). Jeżeli chcecie zaoszczędzić kilka złotych, a potem męczyć się grzebiąc ręcznie w plikach w oczekiwaniu na bana od EA (sporo kont zostaje zablokowanych właśnie z powodu użytkowania wersji Ruskiej w innych krajach, niż jest to przewidziane) - możecie skorzystać z pierwszej lepszej aukcji z BF'em 3 RU na alledrogo.

 

- Wiedźmin 2 (wersja pudełkowa tzw. "pełen BOX" z poradnikiem i VIDEO DVD/AUDIO CD ze ścieżką dźwiękową, stan świetny - zainstalowana tylko raz). Dodatkowo dodaje gratis drugi cd-key, dzięki któremu możecie grac dwóch komputerach (ze znajomym, bratem, siostrą lub kimkolwiek innym). Cena 45zł

 

Powodem sprzedaży jest brak czasu na grę. Transakcja za pośrednictwem allegro wchodzi w grę. Kontakt GG 6016436, tel. 602 861 555. Pozdrawiam

 

EDIT: Ceny spadają z powodu pilnej potrzeby gotówki, oferta ograniczona czasowo.

Nie przyjmuje rezerwacji! Albo ktoś jest zdecydowany albo nie.

Link to post
Share on other sites

BF3 + dodatek Powrót do Karkand za 60zł ? Świetnie, kupuję, wystaw na allegro, a kupię dziś o koło godziny 15:00 na 100% !

Zapłacę poprzez "Zapłać z allegro" ok ? Bardzo mi zależy na BF3 + DLC, szukałem wszędzie aby dostać taki zestaw do 100zł, a tu taka okazja, naprawdę zapewniam Cię, że kupię ! Wklej link do aukcji i o 15:00 będziesz miał kasę na koncie !

Jakim sposobem będę mógł zmienić hasło, jeśli hasło jest przypisane do twojego emaila ?

Edytowane przez EvilOverlorD
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...