Skocz do zawartości

Pomoc/FAQ wysyłki sprzętu do redakcji


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Ja mam jeszcze pytanie, czy kurierzy są na tyle obeznani w terenie że nie wymagają jakiegoś nr. telefonu?

 

Mam jeszcze jedno pytanie:

jeżeli dostane sprzęt z wariantem A, B lub C np. 25 dna miesiąca, to mam na zrecenzowanie go 2-3 tydnie co nie (do około 2 tygodnia miesiąca następnego)?

Ale jak z odesłaniem? Wysyłam od razu po 2-3 tygodniach, czy czekam aż się miesiąc skończy i czy nie spełniłem warunków A, B lub C?

A jak spełnię warunki to gdzie i kiedy wpłacam te 10% wartości?

:help:

 

Z góry dzięki za pomoc - jestem w tych sprawach laikiem, ale zawsze musi być ten pierwszy raz...

Link to post
Share on other sites

Ja czekalem na werdykt, nie wysylalem wczesniej.

Tak, masz te 2-3 tygodnie :)

 

Zazwyczaj proszą w redakcji przy danych o telefon, czasem kurier zadzwoni, zeby dogadac sie kiedy bedziesz w domu albo cos, ale trafic do Ciebie bedize potrafil i bez nr telefonu :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Chodzi o sprzęt do testów z miniRecenzji? Jeżeli tak, to zamawiasz kuriera pod tym numerem telefonu:

42 6 345 345

(będą pytać o twój adres, wymiary, wagę, co wysyłasz, kto płaci, kiedy mają przyjechać itp).

 

Przychodzi kurier wtedy co zamówiłeś, podajesz mu paczkę i dane adresata:

Benchmark Sp. z o.o.

ul. Wołczyńska 37

60-003 Poznań

 

No i to wszystko.

Edytowane przez regist88
Link to post
Share on other sites

Nigdy przez internet nie zamawiałem kuriera, ale powinno być podobnie. Nie jestem pewien, ale wtedy trzeba też założyć u nich konto:

https://dhl24.com.pl/uzytkownik/zaloguj.html

 

 

EDIT:

 

aha, trzeba jeszcze ubezpieczyć przesyłkę na ~równowartość testowanego sprzętu

Edytowane przez regist88
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam was bardzo serdecznie. Chciałbym się was spytać jak napisać wiadomość do Pana Wojciecha Kiełta.(Chodzi mi oto że nie wiem gdzie kliknąć nie mogę znaleźć przycisku z napisem PM, PW, czy napisz wiadomość. Strona Pana Wojtka niżej w odnośniku)

http://www.benchmark.pl/uzytkownik/Wojtek_Kielt-55.html

 

PS.Nie wiedziałem gdzie to napisać a to sprawa związana z wysyłką.

Edytowane przez kozamasters
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...