Skocz do zawartości

iMac 27" , Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy Ace


Recommended Posts

Witam,

 

Robie troche porządku i mam do sprzedania następujące rzeczy, może się komuś przydadzą:

 

Telefon SAMSUNG GALAXY S2

 

- Nówka sztuka w folii i pudełku nawet nigdy nie odpalana

 

CENA - 1.400 PLN

 

Telefon SAMSUNG GALAXY ACE

 

- Krótko używany w stanie perfekcyjnym (służył jako zapasowy w domu i go nie opuszczał)

- Wgrany najnowszy Android 2.3.6

- Komplet kabli, ładowarka, słuchawki itp + oczywiście pudełko

 

CENA - 500 PLN

 

Komputer iMac 27cali

 

- Stan perfekcyjny bez żadnych rys, używany sporadycznie

- Specyfikacja:

Matryca - 27 cali LED S-IPS (rozdzielczość - 2560x1440)

Procesor - Core2Duo 3,06 GHz

Pamięć - 4Gb DDR3 1333MHz

Dysk twardy - HITACHI (bodajże) 1TB

Grafika - AMD ATi Radeon HD4670 256Mb

 

CENA - 4.300 PLN do malutkiej negocjacji

 

 

Mikro-wieża YAMAHA MCR-040

 

- kolor pomarańczowy

- stan perfekcyjny - użyta może ze 3 razy

- komplet (pudełko, papiery, pilot, kable itp..)

 

CENA - 680,00 PLN

 

 

Odbiór w/w towarów tylko i wyłącznie osobisty i tylko i wyłącznie w WWA, w celu uniknięcia jakichkolwiek niedomówień czy niedopatrzeń ;)

 

KONTAKT - PW, TEL. 606-338-037

Edytowane przez FELiPE-H22
Link to post
Share on other sites

Komputer iMac 27cali - Stan perfekcyjny bez żadnych rys, używany sporadycznie - Specyfikacja: Matryca - 27 cali LED S-IPS (rozdzielczość - 2560x1440) Procesor - Core2Duo 3,06 GHz Pamięć - 4Gb DDR3 1333MHz Dysk twardy - HITACHI (bodajże) 1TB Grafika - AMD ATi Radeon HD4670 256Mb CENA - 4.300 PLN do malutkiej negocjacji

dobra pożartowaliśmy, a tak na serio jaka cena? %-)

Link to post
Share on other sites

Wiem nic nie mówię. Ale zestaw warto może z 800 zł (podzespoły )a ludzie płaca za nazwę iMac, no ale przede wszystkim wyglad ma super bo to komp w monitorze ? (2in1 )

Link to post
Share on other sites

o co ci chodzi? co zgłego napisałem? Ze podzespoły warte w takim kompie 800zł? Przecież to prawda, a placisz tylko za to jak wyglada i jaka nazwa oraz za to jak jest zrobiony, a zrobiony jest super. Nie wiem co w tym zgłego ze napisałem warte 800zł no ale to juz twój problem ze masz problem z zrozumieniem :> a jesli chodzi o post pierwszy to chyba nie znasz sie kompletnie na żartach, jakoś innym nie przeszkadza :]

 

w sumie nic negatywnego nie powiedziałem ale niech bedzie ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Z tym iMac'iem to zapraszam na myapple. Chociaż z ceną będziesz musiał zjechać bo ostatnio ten twój late 2009 + 8gb ramu nie poszedł za 3900...

 

Ogólnie to stare pudło i nawet matryca IPS nie uzasadnia tej ceny. Na forum jabłkowym szybciej znajdziesz kupca.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

szkoda bo dałbym za galaxy s 2 1,5k. ;(, 3a puściłbyś imaca za ok. 2,2k? ew. 2,5k. A coś innego jeszcze wystawisz, bo wyglądasz mi na uczciwego sprzedawce. + wstawisz screeny imaca

Edytowane przez Dazuo
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...