Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam pewien kłopot. Posiadam kartę Sapphire Radeon hd 6850 i kiedy odkręcałem adapter bo chciałem wyjąć kartę odkręcił mi się ze złączkami od karty lecz nie to jest problemem lecz to że jedna złączka sie rozwaliła i nie da się jej wyjąć z karty. Czyli to w co wkręcamy wyszło a śruba która to trzymała jest nadal w gwincie.

Pytania:

Co z tym zrobić?

Czy Sapphire przyjmie ewentualną gwarancję?

Link to post
Share on other sites

nie przykrecaj i po problemie, albo podepnij sie pod górne gniazdo :P

To górne nie za bardzo działa na początku próbowałem jeszcze na starej budzie i dopiero po zakupie. Nie mieściła się i byłem zmuszony próbować na górnym ale nie działało, a jak z tą gwarancją da sie od nich coś wydębić?
Link to post
Share on other sites

Górne gniazdo nie będzie działać ;)

 

Czyli jak rozumiem na tym zdjęciu lewa strona jest normalnie do wkręcenia do karty, a prawa strona została tylko ta główka a reszta śruby jest w karcie?

Trochę siły trzeba było przyłożyć żeby aż tak to wyszło :>

 

A z gwarancją to średnio bo to uszkodzenie z twojej winy... :/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Górne gniazdo nie będzie działać ;) Czyli jak rozumiem na tym zdjęciu lewa strona jest normalnie do wkręcenia do karty, a prawa strona została tylko ta główka a reszta śruby jest w karcie? Trochę siły trzeba było przyłożyć żeby aż tak to wyszło :> A z gwarancją to średnio bo to uszkodzenie z twojej winy... :/

No właśnie nie wkładałem siły chyba przekręciłem śrubę albo coś,a co do tej śruby to masz rację została reszta śruby . :( .

Ta sytuacja przynajmniej zmusi mnie do monitora na HDMI :]

Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę na tym zdjęciu to z wykręceniem tej śruby nie będzie problemu, później można ją z powrotem przykręcić do karty. Wiele razy też mi się ta śrubka wykręcała zwłaszcza jeszcze za czasów D-sub ;)A tam gdzie został gwint nic nie rób wtyczka i tak będzie pasować (nie trzeba jej przecież zawsze przykręcać).

Edytowane przez currahee
Link to post
Share on other sites

A jeśli ci to bardzo przeszkadza że nie możesz dokręcić to zrób takie coś http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?200444-DVI-to-VGA-Dummy.....56K! Oszuka to kartę że jest podłączony jeden monitor, i podpinasz drugi do wyższego gniazda

Dobra pomysł ale już sobie poradziłem. Wszystkim dziękuje za odpowiedzi i zainteresowanie tematem. "Naprawiłem" to tak że dociągam adapter DVI->D-SUB jakimś dziwnym czymś czym sie skręca kable.

Nie wiem czy tu też się tak pisze ale temat do zamknięcia

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...