Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Microlab 7c vs wzmacniacz z 2 kolumnami do około 700 zł

microlab 7c wzmacniacz kolumny 700 zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 BlackCrow

BlackCrow
  • Gaduła

• 497 postów

Napisano 03 luty 2012 - 15:00

Witam, mam do was pytanie nasi benchmarkowi audiofile. Co będzie lepszym rozwiązaniem zakup microlabów 7C czy wzmaka + 2 kolumny, i czy do podanej w temacie ceny (700zł) da się stworzyć coś przyzwoitego? :)
Ano tak, wszystko podpięte pod integre ale tylko na razie :>

Użytkownik BlackCrow edytował ten post 03 luty 2012 - 15:03

• 0

#2 GreQonE

GreQonE
  • T3h Pwn3r3r

• 5195 postów
  • GG:1390152
  • Miejscowość:Warszawa
  • 3DMark 06:1337

Napisano 03 luty 2012 - 15:01

Wydaje mi sie, ze wzmak!

Zaznacz, ze to pod integre :)

Dołączona grafika
  • 1
GreQ-Main ver. 5.0 | GreQ-Main ver. 4.0 | GreQ-Main ver. 3.0 | GreQ-Serwer ver. 3.0 | Moje Allegro
"Piractwo do kradzieży ma się jak cp do mv."

#3 drachenfeles

drachenfeles
  • Let the Galaxy Burn!

• 19606 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 05 luty 2012 - 11:37

. Co będzie lepszym rozwiązaniem zakup microlabów 7C czy wzmaka + 2 kolumny, i czy do podanej w temacie ceny (700zł) da się stworzyć coś przyzwoitego?

wzmak i paczki bez dwóch zdań, natomiast miej na uwadze, jak dobre by nie były to będą miały sygnał z integry, a jak to się mówi - z gówna bicza nie ukręcisz, tzn czeka cię zakup APU

PS właśnie zmieniam kolumny w swoim zestawie i jakby cię interesowały to będę miał w najbliższym czasie na zbyciu po przystępnej cenie, pisz na PW
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: microlab 7c, wzmacniacz, kolumny, 700 zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych