Skocz do zawartości

xbox 360 vs ps3 czy ulepsznie kompa ?


Recommended Posts

przerobienie konsoli nie jest nielegalne samo w sobie, więc mogę sobie o tym gadać tak samo jak o zmianie chłodzenia na karcie graficznej, czy innych pierdołach

 

przy okazji Darodaredevil to w innych tematach też patrz czy osoby rozmawiające o grach mają do nich licencje, oraz czy zamieszczający wyniki z 3dmarka itd. mają licencje na te programy :?:

 

@brajan95: tę wersję z Halo3 i Halo Wars bym brał :(

Link to post
Share on other sites

Też od pewnego czasu myślę nad X-boxem. Nie byłem tylko pewien jak to wygląd z przerobieniem. I tu mam pytanie do Bany_krk jako obeznanego w temacie.

 

Posiadając przerobioną konsole (xtrime 1.6) i wykupiony abonament w Live, moge grać we wszystko po sieci i nic się nie bać ? czy jednak nie jest tak dobrze i na coś trzeba uważać?

 

Acha... i jak wygląda sprawa samego przerobienia konsoli muszę szukać na allegro już przerobionej czy da rade samemu to zrobić, bo w moim mieście nie słyszałem o nikim co się tym zajmuje.

 

A i jeszcze jedno czy nie będzie problemów po podłączeniu konsoli do neta poprzez router ADSL ?

Link to post
Share on other sites

ja przerobiłem sam ponieważ miałem napęd hitachi, łatwo też przerabia się inne, oprócz lite-ona, z którego dodatkowo trzeba zgrać numer seryjny zapisany wewnątrz pamięci, niestety wiąże się to już z troche zaawansowaną zabawą, gdyż trzeba rozbierać napęd i wpiąć się w układ

 

co do grania na live, sam nie gram, nie chce mi sie kasy wydawać na live, ale ludzi mówią że granie na nowym ixtreme 1.6 jest praktycznie całkowicie niewykrywale, wyjątkiem jak już mówiłem są gry produkowane przez microsoft, gdyż ten jes dodatkowo zabezpiecza

 

ban jakby co jest tylko do używania konta live, więc na wet po banie można spokojnie dalej w single mielić

 

konsole normalnie podpinasz skrętką do sieci lokalnej, musisz tylko miec dhcp zapuszczone na routerze

 

aha, jakbyś kupował przerobioną, to upewnij sie że ma co najmmniej ixtreme 1.5.1 obsługujące najnowsze gry

Link to post
Share on other sites

Bany: nie wiem jak Ty przerabiać chcesz inne nie zgrywając key'a

powodzenia ;-)

 

tam wszystkie gry są zabezpieczane, a bezpieczne to jest do czasu - czytaj: dopóki nie znajdą sposobu na złapanie Cię :?:

 

ja osobiście rozmyślam teraz nad nową konsolą (starą zepsułem :evil:) i bez przerabiania :( raz że można spać spokojnie, dwa że gry jakoś kosmicznie drogie też nie są (jest rynek wtórny)

sama konsola zaś jest dosyć prosta w naprawie i niezbyt kosztowna ;>

nawet myślałem nad obudową lian li do xklocka :D

Link to post
Share on other sites

sprawdzam sprawdzam :?: wolę napisać wcześniej żebyście się nie rozpędzili i nie podali jakiegoś "ciekawego" linku itd.

A tak btw, to jest w regulaminie to uwzglednione?

Tak.

c) Na forum nie wolno umieszczać treści wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich, erotycznych oraz łamiących prawa autorskie

Link to post
Share on other sites

Jak korzystasz z PC i musi być na czasie, bo na nim grasz, pracujesz to oczywiście upgrade. Jeśli korzystasz z np. internetu na PC , tudzież obejrzysz film to wystarczy pc biurowy z niezłym procesorem i trochę ramem, i wtedy na rozluźnienie konsole. Ja czasu mam mało i wybrałem PSP. Nie żałuję, bo PC nadaje się jak ulał do neta i gry sprzed 5-12 lat ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...