Skocz do zawartości

xbox 360 vs ps3 czy ulepsznie kompa ?


Recommended Posts

w sumie dobrze sie gra, na razie w fpsy co prawda nie grałem na x360, póki co trafiam z tych gałek, aktualne gram w red faction guerrilla i jakichś większych problemów z celowaniem nie mam, choć myszą na pewno zrobiłbym to lepiej mając na karku lata doświadczenia z unreali

Link to post
Share on other sites

Jeśli brać pod uwagę ile dostajesz kupując Xklocka za stosunkowo niewielkie pieniądze to nie ma w tej chwili lepszego sprzętu do grania. Do tego ogromna biblioteka gier, kupa świetnych tytułów dostępna na rynku wtórnym za rozsądne pieniądze.

Bez dwóch zdań klawiatura + dobra mysz to lepszy kontroler do fpsów niż pad, ale do pada szybko się przyzwyczaisz. Minusem jest płatna gra po sieci.

Link to post
Share on other sites

pro ni ma, trzeba teraz elite brać bo to jedyna z dyskiem, albo kupić arcade i dokupić nieoryginalny dyski tylko robiony, na allegro znajdziesz, MS liczy sobie jakies 500zł za 120GB 2,5" WD Scorpio, podczas gdy na allegro wyjdzie cie to 250zł

Link to post
Share on other sites

i jak dobrze gra sie w strzelanki typu call of duty 5,4 fear 2 i czy warto xboxa ? :P

początkowo jest trudno, ale jak się przyzwyczaisz to będziesz grał nie gorzej jak na PC :)

niektóre gry mają multi, że grasz łącznie z osobami z PC - i mi przynajmniej nie szło gorzej od tych graczy

 

chyba zdecyduje sie na xboxa , tylko szkoda ze płatny live . ile sie płaci ?

117zł rok - to najkorzystniejsze, bo 1 miesięczne i 3 miesięczne zdrapki wychodzą drożej

 

przy okazji to teraz powinny się pojawiać wersje Elite (120GB) za 1049zł (bo taka jest 'sugerowana' cena po ostatniej obniżce)

 

sam ciągle myślę czy nowej konsoli nie kupić :)

Link to post
Share on other sites

chyba zdecyduje sie na tego premium . na allegro widzialem nowke za 850 zł z dyskiem 20gb a za reszte kupi sie gry i pada bezprzewodowego

nie opłaca się!

bierz 60GB albo 120, 20 nie!

 

znajomy ma do sprzedania aktualnie wersję 60GB przerobioną najnowszym ixtreme, niezbanowaną - za chyba 780zł

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...