Skocz do zawartości

Compal JHL90 problem ze sprzetem


Recommended Posts

Mam problem z laptopem, a mianowicie z Compalem JHL90, jego parametry:

 

Proc Intel Core 2 Duo T9400 (2.533GHz) 6MB 1066Mhz

Ram 4096 DDR2 800MHz (max. 4GB)

Grafa nVIDIA GF 9600m GT 512 MB (DirectX 10)

Windows xp sp 2

Jak instaluje jakies gry, np Max Payne (1) to wyskakuje mi blad ze mam za malo pamieci(potrzeba 96) systemowej. Nastepna gra-> Call of Duty 5, przy najslabszych ustawieniach grafiki nawet sie tnie ;/ Dodam ze mam ustawiony plik stronnicowania na 4599 mb do partycji z Windowsem.

W moim pc-Athlon 64 x2 dual core 4200+, Geforce 7600gt i 1 gb ramu Cod 5 chodzi na niskich ustawieniach plynnie. Moze ktos wie o co chodzi? Mam sterowniki od wszystkiego poinstalowane. Pozdrawiam

Tomek

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Co do Max Payne: zapewne jest to zbyt stara gra na obecny czas i tego nie zmienisz, poszukaj na jakichs forach poświęconych grze w jezyku angielskim czy nie ma jakichs modów lub paczy. Ja podobne problemy mam z gra TES Morrowind.

 

CoD5 - tu zapewne odwrotnie, zbyt wymagajaca gra, abstrachujac od tego że laptopy to nie sa maszyny do gier, mimo teoretycznej konfiguracji sugerującej że jednak tak jest...

Link to post
Share on other sites

Co do Max Payne: zapewne jest to zbyt stara gra na obecny czas i tego nie zmienisz, poszukaj na jakichs forach poświęconych grze w jezyku angielskim czy nie ma jakichs modów lub paczy. Ja podobne problemy mam z gra TES Morrowind.

 

CoD5 - tu zapewne odwrotnie, zbyt wymagajaca gra, abstrachujac od tego że laptopy to nie sa maszyny do gier, mimo teoretycznej konfiguracji sugerującej że jednak tak jest...

Nie zgodzę się z kolegą Max chodzi mi na lepszym konfigu bez problemu. AMD5000+HD4850+XP Home Sp3

 

Za to w drugim punkcie to całkowita racja. Za dobra gra na ten zestaw :shock:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...