Skocz do zawartości

Problem grafika "no signal"


Recommended Posts

Witam,

Dzisiaj składają komputer od samego początku płyta główna:

- MSI KT4AV

- Grafika Gf 5200

- 2 x 256 mb. DDR

- Wifi

- PCI usb 2.0

- procek Ahtlon xp 2200+

 

Odpalam komputer po zamontowaniu wszystkiego, komputer jakby chodził wiatraczki się normalnie kręcą, słychać początkowy "pisk" przy uruchamianiu. Po podłączeniu do karty grafiki monitora pokazuje "no signal", sprawdzałem na dwóch monitorach jest tak samo. Następnie włożyłem GF 4 mx 440 i nadal tak samo lecz raz tylko ukazał się obraz. Gdy włączam teraz obojętnie na jakiej grafice pokazuje się "no signal". Czy wiecie może od czego jest to spowodowane ? oO

Link to post
Share on other sites

Spróbuj może pędzelkiem przeczyścić wejście AGP może rzeczywiście kurzu tam się dostało i dlatego jest problem z wyświetleniem obrazu a jeżeli to nie pomoże to wydaję mi się, że walnięte jest wejście a jak nie wejście to sam już nie wiem ;)

Link to post
Share on other sites

wyjmując jedynie baterie ...

Chciałbym dodać że mam oznaczenie przy miejscu na baterie "jbat1" i mam zakrytą 1 i 2 zworką na trzy możliwe. W jaki sposób zresetować cms tym czymś ?

 

-- edit chciałbym dodać że radiator od karty graficznej jest ciepły czyli jakby pracował, a na ekranie napis "no signal"

Link to post
Share on other sites

oglądnij wszystkie kondensatory na płycie czy nie są wypukłe, oraz czy nie wywaliło ich do dołu, czasem też sie tak cfane zakamuflują, dodatkowo sprawdź czy nie ma który wyrwanej nóżki, dociskaj tak żeby stały idealnie pionowo

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...