Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema...

 

Zacznę od tego, że na drukarkach kompletnie się nie znam. Jestem całkowicie zielony

 

Chciałbym kupić jakąś drukarkę do 250 zł. Ma to być drukarka przede wszystkim tania w użytkowaniu. Głównie korzystał bym z czarnego koloru i najcześciej bym ten wymieniał

 

Średnio myślę 100 stron miesięcznie i czasem coś zeskanować, jakieś zdjęcie wydrukować.

 

 

 

Proszę o pomoc w wyborze drukarki. Prosiłbym o linki do allegro.

 

 

PS. Wiem, że były takie tematy! Przejrzałem wszystkie chyba :D zakładam nowy bo chce żebyście mi polecili jakieś nowe modele... tanie u użytku przedewszystkim!

 

Bedę bardzo wdzięczny, dziękuje!

Link to post
Share on other sites

Brather szukaj , dobre drukarki i BARDZO tanie w eksploatacji :D

Jak znajdę coś ciekawego to podeślę link.

Kwota sztywna 250 PLN czy możesz coś dołożyć ?

 

Literówka Brother oczywiście :/

 

Ta najtaniej ,mam taką i jestem zadowolony :)

 

http://www.electro.pl/produkt-Drukarka_Wielofunkcyjna_BROTHER_DCP_J125_NATYCHMIASTOWA_WYSYlKA_2B_skorzystaj_z_Promocji_RABAT_do_10-311791,263.html

 

No ale przekracza Twój budżet :?:

Link to post
Share on other sites

Kwota sztywna 250 PLN czy możesz coś dołożyć ?

Jeśli drukarka jest wart tych pieniędzy to czemu nie, mogę dołożyć trochę.

 

Ta najtaniej ,mam taką i jestem zadowolony

Ile ten kolory kosztują do niej? i co ile trzeba je wymieniać? ile sam czarny? prosiłbym o wytłumaczenie i proszę się nie smiać bo jestem kompletnie zielony w tym temacie :P

Link to post
Share on other sites

Ile ten kolory kosztują do niej? i co ile trzeba je wymieniać? ile sam czarny? prosiłbym o wytłumaczenie i proszę się nie smiać bo jestem kompletnie zielony w tym temacie :P

Kupujesz zamienniki 10 sztuk dowolnego koloru za 30 PLN już z przesyłką i drukujesz cały rok .

Mój brachol tak 4 lata na studiach dla całego piętra w akademiku drukował Brother'em na zamiennikach i drukarka

do dziś działa :D

Link to post
Share on other sites

Jacekgotic ta drukarka za 310zł przypadła mi do gustu, podoba mi się. Opłaca się ją mówisz? za 30 zł przedrukuje cały rok? :D :D

 

Idzie tam coś zeskanować jakąś fotke wydrukować? :D

 

Jeszcze jakbyś mógł to podaj coś tańszego równie taniego w użytku :D

Edytowane przez Pumaaa
Link to post
Share on other sites

za 30 zł przedrukuje cały rok?

tak kupisz 10 tuszy czarnych za 30 i drukujesz ile chcesz .

 

Idzie tam coś zeskanować jakąś fotke wydrukować?

skanuje dobrze jak każde urządzenie wielofunkcyjne .

a co do fotek to ładne drukuje ale się nie opłaca

koszt papieru fotograficznego plus tusz kolorowy

taniej w punkcie foto fotki wydrukować ale na żadnej

drukarce nie opłaca się fotek robić.

 

Jeszcze jakbyś mógł to podaj coś tańszego równie taniego w użytku

Poszukam czegoś jeszcze ale Brather to chyba najtańsza a przy tym najlepsza opcja :D

 

Szukałem ale nie ma nic ciekawego , bo nawet jak kupisz tanio to potem za tusz będziesz bulił nawet za zamienniki.

A HP to Ci nie polecę bo miałem od nich urządzenie wielofunkcyjne i koszty eksploatacji są spore :D

Od HP to monitor do pc mógł bym polecić :D

Celuj w Brather .

Link to post
Share on other sites

kupować jakiś specjalny papier?

pokrótce jakość papieru zależy od jego gramatury, za standard biurowy przyjmuje się 80g/m2 i do zwykłego drukowania jest całkiem w porządku, natomiast jak ma to wyglądać w miarę porządnie to lepiej drukować na dziewięćdziesiątce lub wyższej, a ograniczony jesteś specyfikacją samej drukarki, ja np używam osiemdziesiątki normalnie i sto dwudziestki dla tych porządnych wydruków, niższych gramatur niż 80g/m2 nie polecam

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...