Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam po raz kolejny! Dzisiaj muszę się pozbyć, chociaż nie za bardzo chcę, ale muszę, mojego telefonu. Mianowicie chodzi o Xperię X8. Telefon został zakupiony w sierpniu, dokładnie 22. Telefon od nowości był chroniony przez meshcase w kolorze czarnym. Sam telefon również jest w kolorze czarnym. Telefon chyba posiada simlocka na Orange, ale to jeszcze się upewnię [w razie czego simlock kosztuje ~35 zł trwały, przez BOX'a]. Telefon jest w stanie idealnym. Praktycznie żadnych śladów użytkowania. Chroniony przez etui. Szybka - 0 rys, a to dlatego, że szybka jest wykonana z dobrej jakości materiału. Zainteresowani myślę, że znają specyfikację, więc jej nie podaję. Na jakim sofcie działam? Telefon od kiedy tylko dostałem, został przerobiony - root, wgrany custom rom [testowałem kilka i mogę polecić w razie czego odpowiedni] oraz odblokowany bootloader. Telefon działa o wiele lepiej niż na stockowym sofcie. Jest wgrany multitouch, co daje lepszy komfort w użytkowaniu telefonu. Pewnie teraz myślisz, że jest po gwarancji. Otóż nie - wystarczy chwilka, aby przywrócić fabryczny stan telefonu i znów jest gwarancja. Skąd mam tą pewność? Otóż nie będę owijał w bawełnę - telefon trafił już do serwisu, ale to nie z mojej winy tylko fabrycznej - od nowości miał uszkodzone gniazdko minijack i nie działały słuchawki tak jak powinny. Przyjęli bez problemu i zrobili co trzeba. Więc gwarancja jest - 2 lata od daty zakupu. Soft na chwilę obecną to CyanogenMod 7.1 z kernelem nAa na bazie Android'a 2.3.7. Dodam, że telefon jest po lekkim OC - z 600 na 691Mhz, co pozwala na lepszy komfort użytkowania telefonu. Stan igła - zdjęcia na PW, wystarczy napisać. Druga obudowa [tylna klapka] jest zapakowana - nowa. Używam tylko jednej. Słuchawki nowe - mam inne, które używam. Cena jaka mnie interesuje to 370 PLN do lekkiej negocjacji. Oczywiście możliwe Allegro, pobranie, odbiór osobisty [Tychy i okolice] - zapraszam do zapoznania się z telefonem! Jest wart kupna!

 

UWAGA! Dla kupującego - na życzenie wgrywam wybrany soft - czy to zmodyfikowany czy oryginalny - nie ma znaczenia!

 

SPRZEDANY!

Edytowane przez Leesiuu
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...