Skocz do zawartości

PSP VS NINTENDO


Recommended Posts

Witam

Tak jak w temacie mam zamiar kupić sobie konsolę przenośną .

Zastanawiam się nad tymi trzema NIntendo 3ds , PS VITA , PSP 3004.

PS vita jest troche droga (1100zł) ale za to nintendo czy psp są w miarę tanie i da sie je przerobić

Proszę was o jakieś opinie

Link to post
Share on other sites

Kup 3dsa bo nintendo ma najfajniejsze gry może graficznie nie są tak wypasione ale przynajmniej bawią. Jeszcze możesz kupić jakąś nagrywarkę w miarę niedrogo i pograsz w gry z ds'a ale w gry z 3dsa jeszcze nie za bardzo. Tzn wszystko zależy czego szukasz, jakie gry lubisz. Ale moim zdaniem jeżeli chodzi o przenośną konsole to mam psp a częściej gram na telefonie komórkowym z androidem.

Edytowane przez papasmerf89
Link to post
Share on other sites

Ja Ci mogę tylko odradzić PSP. Mam podobnie jak kolega wyżej- częściej gram na ipadzie i telefonie niż na tym. Sprzęt już stary i nie bawi jak dawniej. PS vita przynajmniej jest dobra dla szpanu. Wszystkie bajery w jednym urządzeniu. Wygląda super.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem psp jest znacznie lepszym wyborem. Przypuszczam że napaliłeś się na zakup konsoli przenośnej ja ci powiem że to zabawka na 2 tygodnie a potem będzie w szafce leżeć zakurzona sam najchętniej bym się pozbył konsoli dopóki jest coś warta. A panowie wyżej dobrze mówią lepiej już na telefonie pograć bo mimo iż konsola jest przenośna to do kieszeni jej nie wsadzisz

Edytowane przez eks192
Link to post
Share on other sites

3ds ma mało gier w porównaniu do psp na psp gry sa tanszepozatym ja jakos bym niemógł grac w 3d meczace to jest szczególnie dla oczu a psp łatwo przerobisz i mase gier sciągniesz jestem posiadaczem psp 3004 i jestem abrdzo zadowolony

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

A co to za przyjemność z grania na czymś co ma ekran wielkości "znaczka pocztowego" ? Tego typu konsolki są dobre na prezenty dla dzieciaków ale nie do grania .

Skoro cię to g@wno ienteresuje to co tutaj robisz ...

Ja mam 25 ktoś inny 12,17, 30 i więcej (jak ta grająca japońska babcia np), to jast sprzęt dla ludzi młodych duchem w wersji przenośnej.

 

Wiem że kupię ps vita, tylko chyba nie teraz bo gier mało i drogie. Nie dam im 180zł za takie jednorazowe uncherted jak starczy na góra 10 godzin, ridge racer to raczej crap. Ale jak wyjdzie takie Gran turismo, pełnoprawna fifa, czy konkretna bijatyka to wtedy będzie w co grać, sytuację podratują tańsze mini gry do ściągnięcia z SEN.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Miałem niedawno podobne dylematy i wybrałem Nintendo 3DS. Smartfon w moim przypadku się całkowicie niesprawdził (a do tego droższy jest, tak gry tanie ale w eShopie dla 3DS też są tanie jak barszcz takie proste gierki a są na wyższym poziomie). Ostatnio zdaża mi się często że muszę zabić czymś czas i faktycznie smartfon zabijał mi ten czas ale niedostatecznie dobrze bo mnie czasem frustrowało granie na nim a czasem i tak się nudziłem (do tego wolę dobrze się bawić i mieć naładowany telefon niż się męczyć grając na telefonie i się go do tego pozbyć rozładowywując go). Postanowiłem kupić konsolę przenośną, wyczekałem do premiery Vity, obmacałem ją, pograłem i kupiłem 3DS. Vitę może dokupię ale jak stanieje i więcej gier na nią będzie.

 

Dlaczego 3DS? Gry, ogromna biblioteka gier:

- nowe dla 3DS, od powaznych dorosłych po typowo rozrywkowo familijne

- wszystkie gry z wcześniejszych DS są kompatybilne z tym sprzętem

- dość bogaty eShop z tanimi dopracowanymi grami i klasykami

Edytowane przez sevae
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Miałem niedawno podobne dylematy i wybrałem Nintendo 3DS. Smartfon w moim przypadku się całkowicie niesprawdził (a do tego droższy jest, tak gry tanie ale w eShopie dla 3DS też są tanie jak barszcz takie proste gierki a są na wyższym poziomie). Ostatnio zdaża mi się często że muszę zabić czymś czas i faktycznie smartfon zabijał mi ten czas ale niedostatecznie dobrze bo mnie czasem frustrowało granie na nim a czasem i tak się nudziłem (do tego wolę dobrze się bawić i mieć naładowany telefon niż się męczyć grając na telefonie i się go do tego pozbyć rozładowywując go). Postanowiłem kupić konsolę przenośną, wyczekałem do premiery Vity, obmacałem ją, pograłem i kupiłem 3DS. Vitę może dokupię ale jak stanieje i więcej gier na nią będzie. Dlaczego 3DS? Gry, ogromna biblioteka gier: - nowe dla 3DS, od powaznych dorosłych po typowo rozrywkowo familijne - wszystkie gry z wcześniejszych DS są kompatybilne z tym sprzętem - dość bogaty eShop z tanimi dopracowanymi grami i klasykami

3DS teraz jest tańszy niż smartfon, ale nie potrzeba smartfona, wystarczy iPod Touch i można się nieźle bawić. Jego przewaga nad 3DSem to ceny gier. Poważne produkcje kosztują góra 15 złotych, które są jednak o wiele lepsze niż spora część tytułów wydawanych na 3DS.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...