Skocz do zawartości

Jak długo pociągnie...


Recommended Posts

Mam pytanie czy ten komp da radę obsłużyć jeszcze nowe gierki ( Far Cry 2, Legendary, Crysis itp.) I najak długo jeszcze wystarczy:

 

GIGABYTE 8VT880P-COMBO

Socket 775, AGP/PCI-Ex,

Procesor Pentium D 920 - 2x2,8Ghz

Pamięci 2gb Dual channel (2x1Gb 533Mhz)

Karta AGP (jeszcze narazie bo jest w miare dobra) Sapphire HD 3850 512Mb GDDR3 256bit (670/1700) przepustowość ponad 60Gb/s

Tagan 500W

LCD Samsung 23'' Full HD 1080i

Samsung SpinPoint F1 750Gb 32Mb Cache,

 

Narazie nie chcę nic zmieniać, jedynie chcę usłyszeć waszą obiektywną opinię na ten temat czy ten komp da sobie rade na srednick/wysokich ustawieniach. Ponieważ mam telewizor Full-HD staram się grać na rozdzielczościach nie niższych niz 1600x1200 no ale w niektórych grach się nie da.

 

 

Pozdrawiam i liczę na wasze opinie.

Link to post
Share on other sites

no pewnie że da obsłużyć nowe gierki, ale nie wszystkie na full. W far cry 2 i crysis pograsz na wysokich detalach (ale nie najwyższych).

 

póki co nie opłaca ci się nic zmieniać, możesz o tym pomyśleć gdzieś za pół roku.

Link to post
Share on other sites

Ponieważ mam telewizor Full-HD staram się grać na rozdzielczościach nie niższych niz 1600x1200 no ale w niektórych grach się nie da.

 

Jak dla mnie z tej wypowiedzi wynika, że chciałby wykorzystać rozdzielczość telewizora czyli Full HD, ale się nie da.

 

A wg mnie w tym zestawie zmienić kartę graficzną na 4850 / 4870 + podkręcić procesor i starczy jeszcze na jakiś czas.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...