Skocz do zawartości

Recommended Posts

To zbyt skomplikowane narzędzie dla grupy docelowej benchmark.pl - obecnie celują w czytelników na poziomie szympansa oraz dziecka z podstawówki ;)

 

Dlatego teraz króluje zestawienie GPU, które mówi o liczbie punktów w 3DMark11, który to nie ma zbyt dobrego odzwierciedlenia w praktyce :P

Dobrze powiedziane, a chętnie bym sobie porównał 7970 i GTX 770 ;p

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość usunięty

Taką osobą jest torture który od zawsze się tym zajmował. Z tego co wiem szykowana jest kolejna  duża aktualizacja komparatora. Zresztą popatrzcie sami, ile czasu mijało zazwyczaj między kolejnymi zmianami...

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Kiedy w końcu zaktualizujecie komparator o tak "nieważne" pozycje jak choćby Geforce GTX 760/770/780 i inne? Tyle czasu już minęło od ich wprowadzenia na rynek, że już chyba zdążyliście zrobić testy, a osobom będącym na kupnie karty graficznej, a polegającym na Waszym serwisie, takie zestawienie by się przydało...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Aż mi się wierzyć nie chciało... Sprawdziłem, uwierzyłem, załamałem się... Przecież dodanie kart nie może trwać długo... Wrzucenie obrazka, wpisanie parametrów, zebranie wyników testów. Robota na 15 minut przy wolnym internecie..

 

Wysyłane z mojego Xperia Play za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Skoro od 2 lat nikt go nie aktualizuje to zapewne położyli na nim lagę. Szkoda że benchmark z roku na rok staje się coraz słabszym serwisem. To już tylko cień tego co prezentował za czasów redaktora Wojo.

 

Blashix, dnia 15 Paź 2013 - 18:45, napisał:
Czyli mamy korzystać z zagranicznych komparatorów GPU ?

 

 

Możesz podać adresy jakichś dobrych zagranicznych komparatorów ?

Edytowane przez Fenio
Link to post
Share on other sites

Skoro od 2 lat nikt go nie aktualizuje to zapewne położyli na nim lagę. Szkoda że benchmark z roku na rok staje się coraz słabszym serwisem. To już tylko cień tego co prezentował za czasów redaktora Wojo.

 

 

Możesz podać adresy jakichś dobrych zagranicznych komparatorów ?

 

gpuboss.com

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Z tego co pisali w sieci, 3 będzie ostatnią częścią ( :( ), a więc i porównywacz gpu ...

 

 

:bicz::majkel::bicz:

 

 

 

Wiedzmin 4 może być ale nie bd w nim Geralda.

 

 

 

Nowy komparator jest w wersji beta. To wszystko co mogę powiedzieć :->

 

Bardzo dobrze a co będzie w nim nowego ?

Edytowane przez Blashix
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...