Skocz do zawartości

"Estetyczne oploty" :)


Recommended Posts

@Crow, życzę powodzenia, mały kod to nie grzech, ważne że nie ma god mode :D. Będzie satysfakcja jak cholera gdy wyjdzie ładnie ;)

 

A tak apropo to, wracając do sedna tematu, myślę że prostsze i szybsze od nitkowania oplotu, będzie użycie kleju z pędzelkiem. Wystarczy posmarować końcówkę przewodu, nasunąć oplot, docisnąć na kilkanaście sekund i trzyma jak diabli.

 

Klej z pędzelkiem

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że pochwalisz się na forum jak skończysz. Wstaw kilka fotek :D

No jak wreszcie los pozwoli i uda mi się skończyć to pewnie, że coś tam wstawię %-).

@Crow, życzę powodzenia, mały kod to nie grzech, ważne że nie ma god mode :D. Będzie satysfakcja jak cholera gdy wyjdzie ładnie

No God mode byłby przesadą już i tak powinienem się cieszyć, bo mam full-modulara.

 

I takie małe pytanie, wiecie czy gdzieś w Polsce można dostać oplot sata albo BIG(6mm) od MDPC-X? Bo mam w budzie 2 cholernie długie i grube kable od USB 3.0 i za cholerę nie wcisnę ich w oplot 4.4mm bez cięcia %-).W sleeveking widziałem, że dodają je tylko do Sleeve-Kit'a, ale trochę mi nie na rękę cały zestaw kupować dla dwóch oplotów :P. Wcześniej zamawiałem oploty sata bezpośrednio od producenta, z Niemiec, drogo nie było, ale na wysyłkę długo się czeka. Jak nie znajdę to pewnie znów od nich zamówię :P, ale trochę lipa bo wcześniej większe zamówienie robiłem to się opłacało, a dla dwóch oplocików...

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

gdzieś w Polsce można dostać oplot sata albo BIG(6mm)

Można kupić 6 mm plecione 3na3 są gęste

http://allegro.pl/oplot-poliestrowy-sr-6mm-do-ochrony-kabli-op-5m-i2120140359.html

Przeczytaj 11 posta w tym temacie :)

 

Ten gostek z allegro sprzedaje również na metry,sprawdź wszystkie jego aukcje.

Nie kupuj u niego 3mm lub 4mm bo ma rzadkie bodajże 1 na 1.

 

jakościowo te 6 mm bardzo dobre :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Taa widziałem już na alledrogo od tego gościa, chyba będzie trzeba zamówić, może przy czarnym różnicy nie zobaczę %-) (Chociaż mam dość pedantyczne podejście do tego wszystkiego). No nic jeszcze się zobaczy.

Wal na e-maila, dogadamy się co do oplotu SATA 6mm

No zobaczymy, w sumie planowałem jeszcze trochę termokurczy zamawiać u was, to najwyżej bym się skontaktował, przy okazji :D. Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

A mnie drażni ta sygnatura

mnie też wiele rzeczy drażni

poza tym skoro dali możliwość wstawiania filmów

w sygnaturę to czemu nagle się z tego wycofują

wszystkim chcą gęby pozamykać

zaczyna się na forach a kończy w rządzie

pseudo wojownicy o wolność w necie

krzyczą STOP ACTA a robią dokładnie

coś odwrotnego

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...