Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich jestem tu nowy.

Potrzebuje Backplate do Noctua NH-U12P pod lga 1155 mam wszystkie inne rzeczy potrzebne do montażu brakuje tylko tej blaszki, powinno pasować praktycznie każdy inny backplate z otworem o średnicy lga1155 lub lga1156 bo to przecierz to samo. Zaznaczam ze nie potrzebuje całego kompletu co zresztą wychodzi dość drogo ok 25zł plus przesyłka jeśli ktoś ma sugestie gdzie dostać coś takiego oddzielnie lub ma na sprzedasz to proszę o odzew, stosowne ogłoszenie zamieściłem też w dziale "kupie".

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz fakturę/ rachunek za zakup chłodzenia i płyty głównej lga1155/1156 to taki zestaw montażowy możesz dostać gratis od Noctua. Co prawda nie wiem czy ta oferta jest jeszcze ważna, niemniej ja po przejściu na lga1156 wypełniłem formularz na ich stronie i po paru dniach otrzymałem paczuszkę z Austrii :). Sprawdź na stronie Noctua (wiem, że teraz też jest taka możliwość z płytami lga2011. Tak na marginesie to się nazywa wsparcie klienta, po tym odróżnia się dobre firmy od słabych :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Doskonale o tym wiem ale niema paragonu. Niestety.Faktura za płytę lga1155 mam.

Może pożyczysz mi swój skan paragonu :ups: o ile niema na niej danych osobowych np. imię, nazwisko. Byłbym naprawdę b. wdzięczny Sprawdzałem na stronce Noctua akcja z zapinkami jest jeszcze aktualna.

 

Nikt nie pożyczy paragonu z zakupu noctuy .Prosze :cry:

 

NIEAKTUALNE kupiłem już cała zapinkę z backplate.

Mam nową ofertę kupie

 

przejściówkę do wentylatora noctua ultra low noise i low noise.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...