Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podobny temat dałem w poradniku ale nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem (chyba przesadziłem z treścią)

Szukam ramu w okolicach 180zł - 1600 MHz 8GB (2x4GB). Zdolności OC są dość ważne (ale umiarkowane OC)

Konfiguracja mojego kompa:

Asus Maximus III Formula (LGA 1156)

Scythe Mugen II

core i3-530

Edytowane przez piterk2006
Link to post
Share on other sites

Może z firmy Kingston z serii HyperX np. coś takiego : http://allegro.pl/ddr-iii-kingston-hyperx-khx1600c9d3x2k2-8gx-fvat-i2035104492.html. :)

corsait vengance 2x4gb a tak wogóle czemu taki proc do takiej kozackiej płyty :o

Link nie działa :( A procek taki bo fundusze nie wystarczyły więc trza było ciąć koszta, poza tym czytałem, że jest wydajniejszy od i5 starej generacji i dobrze się kręci więc myślę, że to dobry wybór był. Corsair vengeance właśnie zamówiłem tydzień temu ale hurtownia okazała się pusta więc szukam czegoś innego, żeby nie czekać niewiadomo ile aż (o ile) przyjdą.

P.S. Link jednak działa tylko trzeba z końcówki usunąć kropkę ;)

A te kingstony dobrze się kręcą i nie sprawiają problemów? Bo muszę przyznać, że jedyne doświadczenie miałem z kingstonami u kolegi i na płycie Asusa (P5E deluxe) cośtam było nie tak, albo z napięciem albo z częstotliwością (chyba była za niska) ale nie pamiętam dokładnie. Zaniósł do znajomego "eksperta" ze sklepu kompowego i mu jakoś naprawił te częstotliwości.

Edytowane przez piterk2006
Link to post
Share on other sites

usuń kropkę z końca linku ;)

 

i trochę za późno zdecydowałeś się na zakup, ceny DDR3 strzeliły w górę, to było wiadome

tak jak przed nowym rokiem pamięci widoczne w sigu (te same co z linku na allegro) kupiłem za 158zł tak dziś są po >190zł

Edytowane przez Janke5
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...