Skocz do zawartości

Która marka RAM lepsza?


Recommended Posts

Jakbyście mieli zestawić kolejność 8 marek pamięci RAM z takich firm jak podam to jak Ona by według was wyglądała? Pod względem jakości oceńcie Podaje.. Kingston Hynix Aeneon Goodram Geil A-Data OCZ CORSAIR

Link to post
Share on other sites

Nie znam wszystkich marek, mogę jedynie polecić pamięci Corsair - wydajne, stabilne, nigdy mnie nie zawiodły. Nie polecam natomiast pamięci Patriot - gdy modernizowałem sprzęt, trafiłem już na 2 uszkodzone pary i musiałem zmieniać (na Corsaira ;)).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jest tylko taka kwestia, że bywają firmy, które produkują na kościach różnych producentów - raz lepszych, raz gorszych, i zależy na co się trafi. A w przypadku lepszych firm jest pewność, że dostanie się dobry produkt, no i jest jeszcze coś takiego jak selekcja układów z serii - te najlepsze trafiają do najlepszych producentów.

Link to post
Share on other sites

I dlatego napisałem że nie ma co sugerować się naklejką. Ważne jest na jakich kościach zbudowana jest pamięć. Zresztą tu też nie uogólniałbym: to że produkt A jest lepszy od produktu B, nie znaczy że wszystkie produkty firmy produkującej A są lepsze od produktów firmy B. Pytanie powinno brzmieć: czy TA pamięć będzie najlepsza do TEGO zestawu.

Link to post
Share on other sites

no właśnie np Goodram PRO przebije Corsairy, zresztą wiele je przebije ;-)

wypadałoby spojrzeć na konkretne serie od każdego producenta

i w ogóle OC czy bez OC??

bez OC to nawet Kingston, Geil itd według mnie są lepsze od Corsairów

nawet z A-Daty bym podał lepsze kości

 

tak więc wypadałoby doprecyzować pytanie

Link to post
Share on other sites

Kingston kiedyś rzeczywiście był bardzo dobry, ba nawet można powiedzieć że był podział na kingston i cała reszta. W tej chwili kingston jest średnią marką, inne marki często oferują więcej. Dzisiaj jest silna konkurencja jeśli chodzi o pamięci i nie ma już tylko jednego lidera i kilku.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...