Skocz do zawartości

Niższe wyniki karty z OC.


Recommended Posts

Witam, testuje teraz GTS'a 250 od redakcji benchmarka.

 

Chcę ją porównać z moim HD4870 oraz HD4770 od kolegi, może jeszcze pojawi się 9600GT - ale nie wiem czy jest sens.

 

Ale mam pewien problem z moim HD4870, mianowicie w Team Fortress 2, GTA IV mam dziwne zjawisko, karta bez OC(750/900)w rozdzielczościach

Tak samo w 1280x1024 bez OC 39FPS, a z OC 32(!).

 

 

A do tego w FULL HD karta z OC wyciąga więcej FPSów niż w rozdzielczości 1280x1024.

 

Test powtarzałem kilka razy i wyniki różniły się setnymi FPS'a.

Link to post
Share on other sites

Teraz pojawił się kolejny problem, ale tym razem z OC karty, nie moge jej podkręcić, ponieważ używam Windows'a 7 i żadne sterowniki nie pasują, we wszystkich wyskakuje mi, że Riva Tuner nie obsługuje tej wersji, a innego systemu nie mam.

 

A do tego karta na fabrycznych taktowaniach grzeje się, ekran mruga, znikają tekstury, woda, niebo(w Crysis'ie).

 

Obudowa otwarta, a do tego 4 wiatraki, 2 z przodu, 2 z tyłu.

 

A i jeszcze na tym GTSie nie chce mi GTA wystartować, tzn, wczytywanie trwa w nieskończoność.

Link to post
Share on other sites

Problem jest spododowany weryfikacja podpisu cyfrowego sterownika RivaTuner64.sys. Musisz sciagnac program "dseo13b", ktory rozwiazuje ten problem (dalbym ci linka, ale dzisiaj robilem formata :P, ale jak wpiszesz w google to powinies go znalezc)

 

EDIT:

Tutaj masz linka do tego programu i podobnej sytuacji :D mi to pomoglo :D

http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=11&i=15781&t=15774&ostatnie=1

Edit: ha, znalazłem!

http://files.ngohq.com/ngo/dseo13b.exe

 

Jest to program do podpisywania sterowników. Driver Signature Enforcement Overrider 1.3b. Wystarczy uruchomić i wskazać plik, który ma być podpisany cyfrowo. Dałem RivaTuner64.sys i Win7 nic nie wyświetla. Okrężną drogą, ale się udało.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...