Skocz do zawartości

Laptop Asusa do wszystkiego za jaknajmniej pieniędzy


Recommended Posts

Witam. Mam następującą sprawę :Mam bardzo nie dużo finanse do 2 tyś w sumie to jeszcze mniej (wiec to 2 k to taki górny górny próg) a chcę kupić laptop Asusa który by był no praktycznie do wszystkiego (wiadomo że nie do jakiś super wymagających gier ale ogólnie w coś byś sobie chciał na nim pograć) no i film zobaczyć.

Bardzo mi zależy też żeby to był asus więc prosił bym o propozycje właśnie z tej firmy :menda:

 

Dziękuje za wszelką pomoc

Link to post
Share on other sites

Albo mocniejsza opcja:

http://allegro.pl/item723120793_hit_lap ... m_led.html

Szybszy procesor w 45nm, grafika z 512MB własnej pamięci. Ten się lepiej sprawdzi w graniu w cokolwiek. Pomijając gry, propozycja Darodaredevila wypadnie równie dobrze. Plusem/minusem jest brak systemu operacyjnego. Dla mnie to plus, bo można zainstalować z MSDNAA. Minus, jeżeli ktoś nie jest w programie.

Link to post
Share on other sites

Kolega swojego Asusa serwisował chyba 9 razy :P Śmiał się, że za 10. razem dostanie nowego :menda: Jak dla mnie to każdy laptop jest awaryjny, jak wszystko zresztą. Plus dla Asusa, że w końcu zmienił design, bo od 10 lat klepali identyczne. Btw, chyba takiego jak Ty masz, Darodaredevil :D

 

Wracając do tematu, to skoro chce Asusa - jego sprawa. Tym bardziej, że w tej cenie to tylko Acer może zaproponować lepszy lub porównywalny config.

Link to post
Share on other sites

Nie można uogólniać :menda: mój nie jest pozbawiony wad ale serwisowej awarii odkąd go mam (ponad rok) nie uświadczyłem. Za tę kasę dostać można chyba taniej tylko używki/serwisowe egzemplarze. Ewentualnie mogele z integrą - ja dzis znalazłem fajnego MSI za mniej niż 2000zł. No ale kolega chce Asusa - jego wybór.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...