Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ma znaczenie, ponieważ po zakupie człowiek szuka akceptacji, że dokonał słusznego, dobrego zakupu :> zwłaszcza, gdy się nie ma pojęcia co się kupuje, a w marketach chcą się pozbyć towaru.

Stanęło na w/w tośce , skoro do multimediów i ogólnego zastosowania się nadaje ,to OK.

Jest jeszcze pytanie na opakowaniu jest napisane vram, co to ? na innych opisach spotkałam się z oznaczeniem ddr, ddr2.

Teraz tak, w sklepie wgrany został system, czy powinnam jeszcze coś w domu uaktualnić, jutro będę podłączać do internetu.

no wlasnie szukasz potwierdzenia ze to dobry wybor a coz mozna napisac? chcesz zeby Cie zdolowac:) nie masz wyboru wiec - po Ci pisac ze kiepsko kiepsko

platforma turionx2 tez rewelacja nie jest

Link to post
Share on other sites

powyżej w sumie miało być :rotfl: ale źle kliknęłam :P o teraz dobrze, ale do rzeczy Darodaredevil jesteś kochany , wyrozumiały dla osób którzy nie orientują się w tym wszystkim i co najważniejsze bardzo pomocny. Jutro podłączę i w razie wątpliwości napiszę Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

lopez2 to taki żarcik miał być, że się szuka potwierdzenia, zdaję sobie sprawę, że rewelacji nie kupiłam ale chciałabym chociaż wiedzieć co mam, ot tak sobie. A szczerze, to wolę aby napisać ze kiepsko i mnie zdołować :rotfl:

Jedynie żałuję, że wcześniej nie trafiłam na wasze forum, bo zapewne wcześniej zdecydowałabym się na coś wydajniejszego, ale w tym wypadku też znaczenie miał brak czasu.

Ale ogólnie jest świetnie lopeza2 też pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Też spytam o 2 laptopy.

A że nie chcę robisz nowego wątku to tu napiszę ;)

 

1: http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... 9_LED.html

 

2: http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... 9_LED.html

 

Laptopa potrzebuje do obróbki graficznej zdjęć, głównie.

Zastanawiam się czy warto dopłacać do NVIDIA GeForce GT130M.

Grać czasami pewnie też coś będę, bo chcę aby zastąpił mi komputer stacjonarny.

 

Tylko czy warto?

Opinie są różne co do wytrzymałości, które można wyczytać na internecie.

 

Chyba że całkowicie zainteresować się innym i dać sobie spokój z tymi co wymieniłem.

 

Pozdrawiam

 

 

Będę wdzięczny za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...