Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation Vita


Recommended Posts

Jeśli pytanie było do mnie to na chwilę obecną czekam na wiesci od znajomego czy Sony nie planuje w najbliższym czasie wydać jakichś zestawów PSV + gry + akcesoria i od tego uzależniam zakup wersji 3G.

Jeśli planują w niedalekiej przyszłości to poczekam, a jeśli nie to pod koniec miesiąca kupię :]

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

BO sony jest w dołku finansowym i doi klientów ile może zanim ich samsung wykupi ?

Przecież np ten motyw z dedykowanymi kartami pamięci to rżnięcie graczy w du**ę bez wazeliny jak nic !

Link to post
Share on other sites

Dlatego ja właśnie czekam na wieści od kolegi i wtedy zdecyduję :P

 

Aczkolwiek liczę, że coś tam Sony wyda... lub ceny zejdą tak jak to było w przypadku 3DS :]

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Effi tobie to jak zwykle cos nie pasuje. Ja ogolnie czekam bo w saturnie za 800 zl mieli Vite z Wi-Fi ale sie skonczyly. Za 1100 zl bylo z 3G+Wi-fi. Jakas promocja i dlatego tak tanio. Aktualnie to robie sobie smaka grajac w Saturnie i Empiku na zmiane. Naszczescie miedzy sklepami mam 5 minut marszu :) :) :)

Link to post
Share on other sites

Trafiłem w sieci na PS Vita 3G Premium Pack (ten pre-order) za 1299 zł i się zastanawiam czy warto go kupić... :P

Wysyłka gratis :]

W Media Markt czy Saturn nie ma już tych pre-orderowych pudełek, nie?

Link to post
Share on other sites

A to nie uzywasz zadnego smartfona?

Przegladarka w vicie dziala wolno, programu pocztowego chyba nie ma. Zdjeli aplikacje fejsa jest tylko twitter. A mapy to istna komedia. W takim wypadku psv sluzy tylko do kontaktu z innymi userami psn czy tam sen

Link to post
Share on other sites

Zona ma iphone 4. W wolnej chwili postaram sie nagrac predkosc i moze jak forum dziala na obu.

 

Mam tylko wersje wifi. Ale konsola lezy w domu. Przegladarke wlaczylem tylko po to aby sprawdzic. Przewijasz strone i czekasz az sie zrenderuje :/

 

Jesli 3g to ja bym bral w play bo wychodzi niewiele drozej a rozlozone na raty i jest net.

 

Ale to tylko subiektywne uczucie:) gdyby jeszcze mozna bylo jakos grac po 3g...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...