Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation Vita


Recommended Posts

Gość effendi360

Obczajałeś już coś ? Mi na razie z tego co ściągnąłem podobał się najbardziej wipeout i a-men. Łyknę zaraz ten escape plan. Motorstorm mnie ciekawi. Tylko 22zł. Dopiero to ściągam. Uncharted sobie zostawiam na wieczór. Przyjme to na klatę razem ze specjalnym zielonym dopalaczem dla zwiększenia doznań AV :D:menda:

Link to post
Share on other sites

ja jeszcze w pracy.

za chwile do domu. ale nawet nie wlacze konsoli, chce posiedziec z corka.

pozniej po wydruki probne i po drodze na trening. pozniej do pracy na jakies 2 godzinki

odpale ją kolo 2.00

 

update: konsole zamawiales w ultimie? slyszalem opinie na necie ze zawalili z wysylka, wiele osob nie dostalo konsolki pomimo preordera

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ta w ultimie. No ja na szczęście nie zaliczyłem się do tych faili. Wszystko poszło jak należy. Tak szczerze to zdziwiłem się że ona dziś przyszła. Spodziewałem się jej raczej jutro.

 

Moje pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Duży wyświetlacz, ładne kolory. Nieźle leży nawet w moich wielkich łapskach. Analogi maja mały odchył idzie się przyzwyczaić ale po godzinie grania jak odpaliłem sobie Darknesa na pececie i wziąłem do ręki pada Xowego to na początku dziwnie się grało :P Gier jest moim zdaniem dość wystarczająco. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tylko te ceny.... Dobrze że praktycznie 85% tytułów można obadać w wersji trial. Tylko dziwnie to zrobione jest bo np jakiejś gierki nie ma na liście dem a jak wchodzisz na nią w sklepie to jest wersja trial do ściągnięcia :roll: Co mi się bardzo podoba to interfejs. Szybko idzie się do niego przyzwyczaić. Działa bez zarzutu i jest dość przejrzysty. Sklep PSN jest moim zdaniem lepiej rozwiązany niż na ps3. Jest bardziej przejrzysty i działa szybciej. Może to zasługa tego że na razie jest tam mało stuffu :P Co do gier to mam to co widać na zdjęciu wyżej i żadnej jeszcze nie włączałem. Obadałem natomiast prawie wszystkie dema z PSN. Podoba mi się super stardust, a-men, wipeout no i oczywiście escape plan, którego przed chwilą ściągnąłem. Unit 13 też jest niezły.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Remote działa mi tylko jedno jakieś demo. Cała reszta czy to dema czy pełne - wiadomy komunikat i lipa.

NEAR ? U mnie ? Haha jestem w stanie założyć się o dobra flaszkę, że jestem jedynym posiadaczem Vitki w promieniu co najmniej 30km.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Taaa nie ma flasha w przeglądarce. Troche lipa. Escape Plan - łykaj to - warty każdej złotówki. POLECAM! Zastanawiam się nad A-Men albo Stardustem. Obie super.

 

Aaaa Ty z tą czernią mam tak samo. Reklamacja ? Trzeba założyć jakiś osobny temat albo coś bo to nie jest żart.

 

za********m ciorać w Shinobido. ;]

 

Aha UKŁONY DLA SONY - WSZYSTKO - jest po polsku.!

Link to post
Share on other sites

no dobra koncze robote i spadam do domu. jest pusto, slisko. więc po drodze zachacze o kilka rond dla frajdy :D:D

nie ma to jak real forza haha

 

z ta czernia podpytam na forach, ale to może być wada ekranu oledowego. może jak w starych plazmach są artefakty.

 

Link to post
Share on other sites

BIGPUN

Ten avatar to ty w pomniejszonej wersji ??

A co do konsoli, po mojemu to SONY nic się nie uczy i nadal jest tak jak było w przypadku premier ich konsol...

Uważacie że jest strasznie tandetnie zrobiona ? Na prawdę, bo naczytałem się troszkę testów i podobno jest lepiej spasowana niż poprzednie psp, rownież i wykorzystane materiały. Jak z baterią ?

Jak dla mnie lipa i nie ma się co napalać, PSP też było super, a jakoś nigdy nie potrafiłem dłużej ją potrzymać w domu:P

 

I jak się korzysta z tej konsoli mając duże łapy: długie palce na przykład, nie drętwieją , nie bolą ?

Edytowane przez Hearthland93
Link to post
Share on other sites

mam PSP od samego początku model 1000 japonczyka

i PSV daleko mu do wykonania. konsola ma swoje lata. ostatnio nawet syn z nia lata i nadal wyglada swietnie.

PSV czuc lekkosc...

 

byc moze to plus. ja oceniam subiektywnie.

 

 

PS tak to ja, a co znamy sie?:)

Edytowane przez BIGPUN
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...