Skocz do zawartości

Recommended Posts

już dawno jestem za tym ogólnie udało mi się już wykonać tą misję ale mam jeszcze jedno pytanie. Na mapie mam zaznaczony znak jak się idzie przez taki las do białej grani taki błękitny/niebieski znak, kręci się tam kłamca ale nie wiem w ogóle co mam robić bo nic tam nie ma

Link to post
Share on other sites

wiem właśnie nie wiedziałem bo nigdy nie gwrywałem w rpg dopiero staram się ogarnać myślałem że to misja

 

wszystko jest już git tylko się zastnawiam czy wy też tak macie że tak drastycznie spadają fpsy w wioskach? a jak spadnie do 30-35 w wiosce widać już taki dziwny obraz nie ma tej pełnej płynności?

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jaka masz grafe. Bo do GeForce wyszedl ster ktory poprawia plynnosc gry o 25%. Do tego pobierz jeszcze SKSE i plugin ktory poprawia o 40% plynnosc gry. Zaraz ci linki podam.

 

http://skse.silverlock.org/ -> SKSE (bez tego ani rusz)

http://skse.silverlock.org/beta/TESVAL-1.3.10.0-2011-12-22-skseplugin.7z -> dzieki temu zyskasz 40% do szybkosci

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=3863 -> jak Ci ten standardowy sie nie podoba

 

Ps. Do tych wszystkich modow musisz miec wersje 1.3.10

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

moja grafika to Gigabyte GTX 460 SE wersja OC(mniej więcej ta sama wydajność co GTX 460 768MB) Jak sprawdzić jaką wersję gry posiadam? A powiedz jeszcze co by było jak bym miał inną wersję gry? Bo dopiero po wgraniu tego udało mi się znaleźć w grze że mam wersję 1.3.10.0

Edytowane przez dudson1993
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Masz wiec GeForce'a. Gigabyte to dystrybutor produktu. Tak samo jak Asus czy MSI.

 

Wersje gry sprawdzisz klikajac w grze ESC i w lewym dolnym rogu masz podane cyferki X.X.XX Odpowiada to twojej wersji gry.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Skse w tedy nie zadziala. Odpal normalnie. Wybierz pelna wersje lub kinowa (wedlug upodoban). I wyl. launcher. Odpal wtedy przez SKSE. Ja tak zrobilem i normalnie mam wersje full PL.

 

Tylko przy nowym uruchomieniu kompa najpierw odpal steam. Niech sie zaloguje i dopiero w tedy przez skse. W innym przypadku ruszy bez tego moda.

Link to post
Share on other sites

Mi też pamięta, ale po patchach zmienia na domyślne (wysokie), muszę sam zmieniać na maksymalne ręcznie, ale potem trzyma już. Ciekawe dla jakiego kompa zaleci maks detale, jak według gry gtx580 to tylko wysokie :) Używam tych nowych sterów z nvidii i gra działa calkiem znośnie, w Markacie muliło rzeczywiście koło tych wodospadów okropnie.

Link to post
Share on other sites

mi przymula ale dziwne są te przymuły bo mam je od 40 fps a ekran już widać lekko zamulony. Wszystko sobie ustawiłem na wysokie. Ogólnie nie spada mi poniżej 40 fps. A może zrobiliście misję zamknięte usta? Bo ja już doszedłem do tego bossa ale nie mam z nim żadnych szans teoretycznie.

Link to post
Share on other sites

A mnie to skse nic nie daje.

 

Ja gram na wysokich i wtedy nic nie przymula. Na maksymalnych potrafi chodzić dobrze, a potem ni z gruchy ni z pietruchy przymulić (zwłaszcza w kanałach niedaleko Wyszczerbionej Bani).

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...